Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 105 kg volt a kezdő súlyom,...

Ha 105 kg volt a kezdő súlyom, normális, hogy 1 hónap alatt 15kg-ot fogytam?

Figyelt kérdés
Nem éhezem. Napi 6szor eszek. Van fehérje, szénhidrát és zsír is az étrendemben.
2011. márc. 21. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

h csináltad?:O én is ilyen cipöben vagyok de nem megy:(


elvileg ilyen nagy sulynál elképzelhetö. még ok.

2011. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Norbizom. Csak 1-es kódú ételeket eszem, de nem az ő termékeit veszem meg, csak "normális" kajákat eszem. Sovány sajtok, zabpehely, cukormentes tejtermékek, zöldség, húsok, bizonyos gyümölcsök. A norbi titok 2-ből nézem ki a kódokat.
2011. márc. 21. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Pont ugyanennyivel kezdtem, de nekem csak havi négy kiló sikerült :(

Én is Norbizom, de szerintem az a probléma, hogy időnként egy kis szénhidrát becsúszik.

2011. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
havi 4 kiló az tökéletes, meg neked is a 15 kérdező, az első hónapba előfordulhat hogy többet fogy az ember de aztán lelassul, am remélem télleg nem éhezel, te csinálod jól, nem gyümölcsnap meg ilyen fasságok további sok sikert!
2011. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Jobb nektek, akik havi 4 kg-t fogytatok, mert nem fog visszajönni olyan hamar, ezt ne feledjétek...
2011. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, és szívből kifejezném a gratulációm.

Még egy kis mozgás nem árt, további sok sikert!!!!

2011. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is teljesen normális, és gratulálok! Én 110 kg-ról indultam, és 43 nap alatt fogytam 23 kilót. Akin sok van, onnan könnyen megy, és én sem koplaltam, csak sokszor ettem keveset, és az is minőségi egészséges étel volt, mellette napi szinten mozogtam, beújítottam egy személyi edzőre. Előtte nem volt mozgás az életemben, azzal kombinálva a minőségi étkezést csodát lehet elérni:) És egy személyi edző sem drága, én 4-szer voltam nála, amíg végiggyakoroltuk az edzéstervet, amit személyre szabottan a céljaimhoz írt, mindenkinek ajánlom!
2011. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Normális, majd belassul.

Én 110-ről indultam, és egy hónap alatt 8 kg ment le.

2011. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok:)
2011. márc. 22. 11:15
 10/10 anonim válasza:
Én is gratulálok!!! Gondolom nem nő vagy? Sajnos a nőknek nehezebb:-( Én is ennyi vagyok: nai 30 perc kemény kardió, 5x kevesed, de alig fogyok:-(
2011. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!