Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli vs hagyományos...

Szobabicikli vs hagyományos bicikli. Ugyanazt a hatást tudom elérni?

Figyelt kérdés

MEnnyit bicajozzak. Naponta csinálhatom. A has csökkenésére is jó hatással van.


Köszönöm mindenkinek a választ.


2011. márc. 22. 20:31
 1/5 anonim válasza:

Van szerencsém mindkettőt nyomni. A szobabicigli az edzésekhez, normál bicigli meg a faluban járkáláshoz. Azért szoba bicigli mert az van az egyetemen a konditeremben.


Eme rövid bevezető után...


''A has csökkenésére is jó hatással van''

Ha így kezded hozzá se kezdj! A viccet félretéve. Nem lehet helyi zsírégetést csinálni. Egyszerre fogysz mindenhonnan. Ezt a tested szabályozza.


A tényleges kérdésre a válasz:

Szerintem egyértelmű, hogy melyik a jobb... a normál biciglizés... friss levegő, stb...


Hogy mennyit? Amennyi jólesik, de ha neked 10 méter esik jól azért annál többet csinálj! Én a szobabiciglin 10km-et szoktam - ez 20 percnek felel meg nálam.


A távolságot te döntöd el, de a biciglizéstől magába ne várj csodát. Hogy gyorsítsd a zsírégetést diétázz és a bicigli mellé végezz aerob edzéseket.


A diéta nagyon nagyon fontos! Már magától ugye diétától is fogysz... A diéta alatt nagyon minimális lehet a zsír és a cukorbevitel. A szénhidrát bevitelnek is mondj stop-ot! Egy bizonyos mennyiségű szénhidrát kell (több mint zsírból). Fogyassz sok fehérjét és gyümölcsöt. Ezek sosem ártanak. A narancs a top 10 zsírégetű gyümölcsök közé tartozik. Persze ne úgy értsd, hogy megeszel egyet és elmegy rólad 5 kg zsír. Úgy kell érteni, hogy javítja a bélműködést, fontos rost anyagokat tartalmaz és ami fontos, hogy már egy narancs laktató hatással van! Ezt így kell érteni. Remélem a válaszom kielégítő volt.


20/F

2011. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem kezdő vagyok. Már 3hónapja, mindennap 1órát kocogok, futok. A lábam, a vádlim, már nagyon izmos, a combom 3hónap alatt 5-6 cm kevesebb lett. De mig a derekamnál csupán 1 cm ment le. gondoltam esetleg a bicajozás ezen tudna segíteni.

2011. márc. 22. 21:39
 3/5 anonim válasza:

Ne törődj vele, hogy honnan mennyi ment le. Az én elvem az, hogy a mérleg, a mérekezés az ellenségem. Hogy miért? Demoralizáló hatása lehet, hogyha nem látsz eredményt... A demoralizálás pedig azt takarja, hogy kevesebb kedved lesz edzeni.


Csak csináld és ne törődj vele! Tartsd be a diétát és az aerob edzést és meg lesz az eredménye! Nem fogsz ugye 10 centiket lefogyni 1 hónap alatt, de 3 hónap alatt is micsoda eredményt értél el! Remélem tisztában vagy vele, hogy sokan elbuknak már 1-2 hóna után... Várnák a nagy eredményt, de szinte nem látnak változást. Ezért mondom: Csak csináld és ne méregesd magad! :-)


Egyébként természetesen biciglizz! :-)


20/F (Az előző tanácsadó)

2011. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Próbálom nem mérni magam. Amugy a mérleg tényleg ellenségem, mert most vagy 2hete nem mozdul semmere. Futást nagyon élvezem zenével! :)

Igen büszke is vagyok magamra, mert eddig sohasem birtam.

2011. márc. 22. 22:01
 5/5 anonim válasza:

Nalátod, akkor még jobb ha nem méred magad :-)

Egyébként én L-Carnitine-t szedek. Rendszeres mozgás mellett(!) zsírégető hatású. Persze nem fogsz lefogyni gyorsan de segít benne...

[link]


Futni én is zenével szoktam. Plusz löketet ad :-)

Én meg arra vagyok büszke, hogy jövőhéten lesz 7. hete, hogy semmi édességet nem ettem. Semmi cukor. Tea is cukor nélkül. Üdítő nuku. Többnyire csak víz vagy ásványvíz (Viszlát Coca-Cola) és kenyeret is csak 2 szeletet ettem meg. No meg már én is jobban bírom a futást :-)


20/F (Mindkét tanácsadó én voltam)

2011. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!