Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytál eddig?

Mennyit fogytál eddig?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 90 napos diétát, tudnátok nekem tapasztalatokat írni, hogy ki hány kilót fogyott?

így fokozatosan pl 2 hét alatt 10 kiló.


2011. márc. 24. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

na, aki 2 hét alatt 10 kilót fogy, az biztos, hogy elrontott valamit, de minimum elsorvasztotta az izomzatát utána meg csodálkozhat, ha mindenhol lóg rajta a bőr.


a kérdésedre válaszolva anyukám tolta anno a 90 napost, 3 hónap alatt 160/75-ről sikerült neki elérnie a 60-at. boldogság örömmámor, nyilván nem kezdte újra, hanem visszaállt a régi rendre, annyi különbséggel hogy odafigyelt a kajálásra. eredmény? 2 hónapon belül 80 kg volt. mi lett volna, ha nem figyel a kajára után? :S


az én esetem: 175/73-ból 65 kg 2,5 hónap alatt egészséges táplálkozással, úgy, hogy minden nap megadtam a szervezetemnek azt, amire szüksége van (pl. fehérje, amiből NAPI 100g kell, hogy maradjanak izmaid a fogyás végére), és nem koplaltam végig gyümölcs- és víznapokat. sosem éheztem, napi 5x ettem keveset és finomakat. sőt, közben (istenkáromlás!) sportoltam is! eredmény: fokozatos fogyás, a bőröm követni tudta a változást, narancsbőr eltűnt, sokkal mozgékonyabb lettem, jó ideje tartom az eredményt. A testzsír%-om 25-ről 20-ra csökkent, szóval a leadott 8 kg nagy része biztosan zsír volt, nem pedig izom (amit ugye rengeteget vesztesz, ha nem eszel minden nap fehérjét). De végülis egyeseknek mindegy miből fogynak, hogy néznek ki a végén, csak a mérleg mutassa a kívánt értéket...

2011. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 hete kezdtem az Update módszert, és 5 kiló le is ment.
2011. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekiálltam sportolni, mellette ugyan úgy kajálok, és szép lassan (havonta kb 3 kiló) elkezdtem fogyni. Eddig 18 kiló minusz, és a bőröm is tolerálja.
2011. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eddig 4 hónap alatt 10 kg-t fogytam. Tudom, hogy kicsit lassú, de eléggé összevissza csinálom.xD Az elejében kb 2 hétig csináltam, utána elegem lett belőle, és 1 hónapra felfüggesztettem, aztán januárban újrakezdtem, de kicsit lightosabban.

Ja, de én nem 90naposozok, hanem kalóriát számolok.


Még 10 kilót kell fogynom, hogy elérjem az álomsúlyom, 5-6 kilót kell fogynom az ideális súlyomhoz, de a bmi kalkulátorok szerint már nem vagyok kövér.

2011. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majdnem két hónapja kezdtem és most küzdöm le a nyolcadikat. Update + este fél óra torna. Lehet hogy lassú, de ráérek :) Mondjuk remélem, hogy ennél tovább nem lassul.
2011. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem követek semmi módszert, vagyis mindenből kiragadtam a lényeget. Így 5x-6x eszek, kerülöm a nasit, kenyeret, pékárut, lemondtam a gyümölcsleveimről is, és helyette vizet meg teát iszok. Emellett napi 30 perc torna, hogy beinduljon a zsírégetés, plusz van egy 1.5 éves szaladgáló kislányom, aki alaposan megmozgat. :) A napi 2 kávémba édesítőt teszek, az addigi 2x3 kanál cukor helyett. :D

És nem sütök sütit, mert tuti megenném az összeset, illetve találtam diétás palacsinta receptet, zabpelyhes, nagyon finom, és a gyerkőc is szereti. :)

Eddig 11 kg ment le. :) Még 4 van hátra. :)

2011. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Januar 3. - an kezdtem, nagyon nagy sulyfelesleggel, 134,50 kg voltam, most pedig 110,90 kg vagyok. Pont ma reggel mertem magam:-) Napi max 1500 kaloriat eszem, reggelire mindig teljeskiörlesü kenyeret vagy zsömlet, ebedre zöldseget valamilyen feher hussal, vagy hallal, vacsira pedig mindig gyümölcsöt. Igyekszem valtozatosan enni, lehetöleg nyersen enni a zöldsegeket, de semmikeppen nem szetfözve. Rengeteg folyadkot iszom, föleg vizet, meg zöld teat. A mozgas nalam erdekes, ha van kedvem tornazok, ha nincs nem, sokat setalok a gyerekkel, szoval nem igazan eröltetem a mozgast, megis fogyok. A lenyeg az egeszseges taplalkozas szerintem.
2011. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fehér lisztes, cukros, és zsíros kaják mellőzése, + kcal számlálás, 2 hónap alatt -5 kg. Még további 7 kg-ot szeretnék leadni.
2011. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cukor+kenyér teljes elhagyása -> 1 hónap alatt -8 kg
2011. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én nem hiszek ebben,az orvosom azt mondta,hogy káros.

25kilót fogytam 3 hónap alatt mozgással,egészséges étrendel:) most vagyok 172 /50 :)

2011. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!