Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ötletetek, hogy miért nem...

Van ötletetek, hogy miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Már több hete délelőtt teákat iszom, ebédre mondjuk zöldséget eszem rizzsel, este is módjával kajálok, 6 után nem. Teljes kiörlésű kenyeret uzsira, selyemsonkával pl. De hiába minden eddigi "erőfeszítés" (már ha az), nem fogyok. Minden reggel bugyiban ráállok a mérlegre és nem változik a súlyom. :( Ez komolyan elkeresrítő. 30 fölött vagyok, közelebb a 40-hez. Sport sajnos nem fért eddig bele az életembe, nagyon rohanós. Mit tanácsoltok, hogyan tudnék végre fogyni?
2011. márc. 24. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
30-40 kiló vagy? Neked aztán tényleg nem kéne fogyóznod.
2011. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A 30 és 40 az nem kg, hanem év.
2011. márc. 24. 13:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Kisebb testmozgás sem fér bele a napirendedbe otthon?
2011. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vettem egy taposógépet múltkor, de kiderült, hogy fáj a térdem tőle. :(

Aerobic-ot nem csinálhatok a gerincem miatt. Betonon nem futhatok szintén emiatt. Ahol lakom, ott meg jobbára beton van. Egy gerinctorna jó a gerincemnek, de attól tuti nem fogok fogyni. Szóval, tanácstalan vagyok.

2011. márc. 24. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Pedig, kedves kérdező, mozgás nélkül sokkal nehezebb lesz. Attól, hogy megvonod magadtól az ételt, nem fogsz fogyni. A kulcs a megfelelő diéta, az pedig úgy működik, hogy csökkented a szénhidrátbevitelt, növeled a fehérjét, a zsírból pedig minél kevesebbet! Természetesen a zsírbevitel is fontos, de csak az ún. "jó" zsírok,(telítetlen). A másik pedig a sport lenne...Neten rengeteg neked való étrendet találsz, de én azt mondom, hogy mellette mozgás legyen! 30 percet bárki tud szakítani egy kis sportra...!
2011. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem biztosan nincs 1800 kalória amit naponta megeszem. Szénhidrátot is módjával. Pl. kenyeret írtam, hogy teljes kiörlésűt. Az igaz, hogy egy ideig a szervezet direkt ellenáll, raktároz? Hogy csak ki kell várnom, amikor végre elkezdek leadni a kilókat? 3 hét telt el, létezik, hogy a sok miatti raktározós időszakban vagyok még?
2011. márc. 24. 13:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az még nem jelent semmit, ha fáj a térded, sajnos ez sokszor a tornával jár. Az enyém egészséges, mindig nagyon tud néha fájni, mert nincs edzésben. Szóval ha egyébként nincs vele gondod, akkor nyugodtan taposs. Esetleg tornázz DVD-re, bizti találsz olyat, ami jó neked. Én is ezt szoktam.
2011. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj van a gerinceddel, gondolom az orvos állapította meg, és ő tanácsolta mit ne csinálj. Ha nem, menj el vele megfelelően szakosodott orvoshoz. Ő talán tud javasolni valami gyógytornajellegűt, amivel nem is terheled meg magad. Legalábbis egy kérdésnél válaszként hasonlót olvastam, ahol a kérdező arra panaszkodott, van valami baja, ami miatt nem tornázhat.
2011. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a következőképpen néz ki :

Ha a szükségesnél kevesebb kalóriát eszünk,akkor fogyunk.

Ha pont eleget,akkor stagnálunk.

Ha meg többet mint kéne,akkor hízunk.


Ha nem fogysz, akkor az nálad is azért van, mert megkap minden táplálékot a szervezet,nem kell neki a tartalékokhoz nyúlnia. De ha kevesebbet ennél.....

2011. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Húha, akkor elég kevés táplálékkal elvan a szervezetem. Ha még ezt is csökkentem, akkor majd alig eszem valamit. :( :D
2011. márc. 24. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!