Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Slim&Lift-et használt mostanáb...

Slim&Lift-et használt mostanában valaki?

Figyelt kérdés
Jó volt? Lehetett mondjuk egy ruhán érezni tőle,hogy jobban felmegy, nem feszül annyira?
2011. márc. 24. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szülés után pár hónappal vettem egyet, mert nem bírtam nézni a 15 kg-s súlyfeleslegemet, de én balga egyel kisebb méretet vettem. Mindegy, magamra erőltettem, és minden ruhám rám jött, amibe bele akartam férni. Pompásan volt az eredmény, csak épp jobb lett volna, ha egy számmal nagyobbat veszek, mert a széleknél a varrás miatt nagyon feszített, illetve alig tudtam lehámozni magamról. Szerintem vegyél nyugodtan, nagyon jó!!! Én nem vettem utána nagyobb méretet, inkább nekiláttam diétázni és mozogni, mikor már lehetett (császár után). Azóta 10 kg-t fogytam. :)

2011. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én a teszveszen vettem, nem volt 1000 Ft.
2011. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan 1000 Ft-osat én is vettem, de szerintem nagyon gagyi, az egyik lábszára kb 5 cm-rel rövidebb volt, mint a másik, és mivel pántnélküli, nekem folyton lecsúszott. 1x sem vettem fel.
2011. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hát akkor a tiédnél tényleg nem spóroltak a hibákkal. :D Az enyém hibátlan volt.

Mindenesetre tény, hogy a hamisítvány minősége silányabb, nekem biztos mákom volt.

2011. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most megrendeltem remélem jó lesz! Nyilván azt nem hiszem el, amit írnak,hogy akár 5-10 kg-val is kevesebbnek látszik az ember, de azért valamennyivel igen? Mennyivel kb? Vagy csak jobban jobban feljönnek a ruhák? Elkezdtük a babacsinálást, azért nem akarok már keményen fogyózni!:)

2011. márc. 30. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
engem csak jobban kövérített!a hasamat úgy kinyomta hogy nagyobbnak látszott,ráadásul viszeret okoz,a tvben volt
2011. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindig van egy gyökér, akinek ha volt valami negatív tapasztalata egy dologgal kapcsolatban, azt leírja mindenhol, nehogy a másiknak esetleg jó legyen. JÓ, VISSZERET OKOZ. És? Ki akarja minden nap hordani? Minden nap szenvedni a le- és felvétellel. asdasdasddsasdasdsasd.
2011. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!