Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgással fogyni mennyi idő...

Mozgással fogyni mennyi idő alatt lehet?

Figyelt kérdés
Én 11 kg vagyok és 157 cm. 16/L szeretnék fogyni méghozzá sporttal v mozgással. természetesen diétáznékis közben de nemtudom hogy csináljam és h milyen gyorsan lehet fogyni. Ötleteket szeretnék gyakorlatokra nehezekre is mert szeretek mozogni és gondolom minél intenzívebb annálhatásosabb.
2011. márc. 25. 17:02
 1/10 csak1csajszi válasza:
11 kg? :D
2011. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jó neki:'D nah javítsd ki aztán megnézzük mit tehetünk:D
2011. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amúgy minél kövérebb vagy annál hamarabb látszik ,hogy fogytál ha kevés van rajtad az a legnehezebb azzal akár hónapokig is dolgozhatsz mire minimális eredménye lesz második voltam:)
2011. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát most így nem tudom, hogy menniy kiló vagy, de netről le lehet tölteni vagy tecsóban is lehet venni tornászós dvd-ket, pl Béres Alexandra nekem bejött. A legjobb diéta a paleolit, saját tapasztalatból. Ha jó kislány vagy és teljesen betartod akkor lehet fogyni, és nem is vágja tönkre a szervezetedet, mint egyes koplalós diéták.
2011. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jajj 51kg:D
2011. márc. 25. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:

nah príma megtudtuk ,hogy nem kell olyan őrületes sokat fogynod sőt sokat se a futás nagyonjó erre 1 órát kibírsz(távba 8-9 km) akkor príma nem mondom ,hogy elsőre menni fog végig futva nekemis kellett hozzá 2 hét míg hozzáedzőttem de nagyon hatásos 169 cm/50 kg vagyok amúgy és 17 éves lány leírom neked egy napi étrendem amivel heti 1 kg-ot fogytam


reggeli: kukoricapehely+tej(igen tudom nemsokan ajánlják a kukoricát dehaaztnézed a tescosba legalábbis én megnéztem ami tök natúr nem őrületes mennyiség és pl én nem tudom megenni a zabkását (ha te igen akkor az jobb)ráadás reggelire szénh9idrát kell így simán betudtam magamnak és éhes se voltam sokáig sőt soha:D vagy ha nem ezt barna rozsos kenyeret (vaj/margarin nélkül!) tetején 1 szelet csirkemellsonkával plusz kigyóuborka,paprik,paradicsom tehát ilyen zöldségek mert azzal is telítődtem

tízórai: szívecskés gyümijoghurt ne felejtsük még mindig délelőtt van egy pohár meg kb 100 kcal még ittis ajánlják a szénhidrát fogyasztást ezután már annyira nem!

ebéd: csak csirke és hal tehát fehérhús az interneten pl www.mindmegette.hu rengeteg salátás recept van sőt néhánynál azt is feltűntetik ,hogy egy adag hány kalória bár bevallom őszintén legtöbbje olajos énmeg azt úgynem igazán fogyasztottam amit ajánlok az a kukorica saláta ezersziget salátaöntettel namármost ez nem a bolti vacak amitmegveszel ráöntöd a kukoricára azt jónapot hanem kell hozzá tudtommal joghurt meg a knorr gyárt ilyen instant salátaöntet porokat (1 tasak 27 kcal) ezt összekevered meg olyat csinált még anyum ,hogy paprikát,paradicsomot,kígyóuborkát,hagymát darabokra kockázott majd ezt elkeverte zsírszegény tejfőllel kicsit megsózta és isteni lett szóval ilyen salátákon kívűl én még főzeléket nyammogtam :D

uzsi: általában 1 zöldségféle vagy egy maroknyi natúr mag(semmi fűszerbunda ilyesmi..natúr!) pl a diákcsemege nagyonjó van benne kesudió,mandula,mogyoró,aszalt szilva vagy ettem pár szem olívabogyót

vacsi:ezt szinte mindig kefír volt benne elkeverve csirkemellsonkával ha nem volt kefír akkor savanyúkáposzta+ csirkemellsonka ( a savanyúkáposzta felgyorsítja az anyagcserédet ráadás még az influenza ellen is jó , mert erősíti az immunrendszered ha nézel híradót akkor most a reakciód:"húdejó!") kb ennyi volt mozgásnak én futottam vagy néha nagyapummal elmentem biciklizni ,párommal görkorizni:D folyadéknál szénsavmentes víz(a szénsav leköti a zsírt) vagy zöld tea cukor nélkül ez is anyagcsere gyorsító hatású napi másfél vagy két liter csússzon le akármelyiket is választod.Sok sikert!:)

2011. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
közbe belelendültem szal nem csak egy napi lett hanem leírtam pár variációt:D
2011. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát most úgyis itt a jóidő szóval elmegyek én is futni. és megpróbálok hasonló étrendet is összeállíttani. nagyon köszi a választ:)
2011. márc. 26. 08:32
 9/10 csak1csajszi válasza:
Aki paleolit-el fogyott.. mennyit és hány hónap alatt?:) Köszi
2011. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én fogytam paleolittal, másfél hónap alatt 5 kg. Nem volt olyan túl nagy feleslegem (bár szerintem a kérdezőnek sincs), de ez nekem így pont jó, tényleg az a jó benne, hogy nem visel meg.
2011. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!