Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel tudok 5,...

Ezzel a módszerrel tudok 5, esetleg 10 kilót fogyni bő egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Reggelire általában egy fél kiflit eszek csirkesonkával, sajttal, vagy néha 1-2 virslit egy szelet kenyérrel.

Ebédre, amit a menzán adnak. Most pl szombat lévén kirántott húst ettem sült krumplival, ami tudom, nem fogyókúrás, de kis adag volt.

Délután, vacsira inkább gyümölcsöt eszek, ma 2 almát.

18/L, 175cm/69kg vagyok.

Az a gond, hogy sportolni nincs időm és energiám egyéb dolgaim miatt, csak itthon tornázok kicsit esténként.


2011. márc. 26. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ha ezt akarod csinálni akkor inkább vmi zöldséget egyél vacsorára, abban nincs gyümölcscukor, ja és 6 után ne egyél semmiképpen sem
2011. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanennyi vagyok, három centivel alacsonyabb és egy kilóval "könnyebb". Sajnos már én sem sportolok, próbálok odafigyelni az evésre. Figyelj arra, hogy hat után lehetőleg semmit ne egyél, és 12 után semmi szénhidrátot, vagy legalább nagyon minimálisra csökkentve. Sportról esetleg annyit, hogy napi száz felülés, én ezt szoktam mert a hasamról szeretnék fogyni, de a torna is ideális szerintem. Nagy változásokat ne nagyon várj, nincs annyi felesleged, hogy kevesebb kajával leszaladjon rólad. Az eredmény biztos látványos lesz, de nem feltétlen egy hónap alatt, a 10 kiló meg szerintem túlzás. Az öt még csak-csak, de magas is vagy, tehát ez egyáltalán nem olyan sok, mint amilyennek látszik. Remélem tudtam segíteni:) 15L
2011. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Mozogni kellene és cukor,fehérlisztet mellőzni.Nekem igy ment le 5 kg 5 hét alatt.

2011. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nyugodtan ehetsz 6 után.Alvás előtt 2-3 órával lehet még enni.
2011. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem sokat lehet fogyni egy hónap alatt. Én még 3 kg-t sem mondanék.

A menzás kaják köztudottal nagyon hizlalnak, a kifli meg kenyér evés pedig nem nagyon lendíti előre a folyamatot.

2011. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így maximum kéthetente 1 kg. délig csak gyümölcs, délben menza, délután gyümölcs, ám a naopi 2 óra mozgás elkerülhetetlen. legalább tornázz.
2011. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1: igen, a zöldség is jó, be kéne iktatni, de én úgy hallottam, 1-2 gyümölcs még a fogyókúrázóknak sem árt. Főleg az alma. Banánt meg szőlőt nem fogok enni. :)


15L, sorstárs. :D Köszi. Am a tornámban felülés, guggolás is van. Sok sikert neked is! ;)


És a többi választ elolvasva csak megnéztem már, hány kiló vagyok.

Azt el szeretném még mondani, h kb fél éve egy csomó csokit eszem, curkos teát iszom... 1 kilót se híztam azóta. Most visszatértem az ezelőtt 6 évig általános vízre, no csoki. Szerdán kezdtem, és most -1,5 kg-nál tartok. :D Nem hiába mondja anya h fiatalon könnyű fogyni.

Az tuti, h a reggelimről nem mondok le, az a kedvencem. És a reggelinek kell a legkeményebbnek lenni, csak gyümölcsöt enni azért... elég húzós. 2 óra mozgás meg nem fér bele. Bár nyáron sokat bicajozom, lehet elkezdem most. Tudom, az nem olyan intenzív, de legalább szeretem... :/

A menzakajával meg nem tudok mit csinálni, nincs itthon mindig főtt étel, és olcsó. A mócsingos húsokat meg nem eszem és reménykedem h nem halok meg. :D


Szóval a következtetés az, h több zöldség és bicajozás kerül a listára. Köszi szépen a válaszokat. :)

2011. márc. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!