Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi szolgálhat "pufferanyagként...

Mi szolgálhat "pufferanyagként" fogyókúra esetén?

Figyelt kérdés

Ma végre sikerült elhatározásra jutni, hogy elkezdünk fogyókúrázni. Azonban a párom nagyon szereti a hasát.

Viszont csak egy kötött mintaétrenddel lehet esélyünk a fogyásra. Azonban kell, hogy tudjon rágcsálni valamit.

Mi az, amit ilyen esetben szinte korlátozás nélkül ehet? Mindkettőnknek legalább 15-20 kilót le kéne adnunk :(


2011. márc. 26. 23:55
 1/6 anonim válasza:
Ragogumi, nyers zoldseg.
2011. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintema legjobb az az extrudált rizs szelet

(olyan mint a hungaroceltábla) kevés kalória, viszont kitelít, és nehezebben halad át a beleken mint amit az első írt.


Viszont mozgás nélkül, és cukormentes életmód nélkül nem fog eredményt hozni semmi sem.


A zsírfogyasztás nem is annyira lényeges, mert zsírból csak annyi tud felszívódni amennyi epe termelődik, a többi kiürül, de a cukor az mind felszívódik, azt el kell felejteni teljes mértékben!

2011. márc. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag almát bármennyit lehet enni. De én attól csak éhesebb leszek... Viszont ha rengeteget iszom, az jó. Rágcsa helyett ivásra kell átszokni. :) Persze kizárólag víz, vagy cukor nélküli tea.
2011. márc. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönööm a válaszokat! Természetesen mozgással és a cukor elhagyásával gondoltuk a dolgot, csak ezt nem tartottam elengedhetetlenül fontosnak, hogy leírjam. :)

De akkor a zöldségeket meg ezt az extrudált rizst kipróbáljuk. Ez egyébként a ham-let nevű izé, ugye?

2011. márc. 27. 08:54
 5/6 anonim válasza:
Elso vagyok. A Hamlet es tarsai valoban kitoltik a gyomrot. Es itt a hatulutoje is, mert a gyomorban a nedvessegtol meg is dagad, igy a legkozelebbi evesnel egy nagyobb "lyukat" kell megtolteni. A belekben pedig megul, az ertekes tapanyagok nem tudnak konnyeden felszivodni. A nyers zoldek ugyan kiurulnek hamarabb, de ahhoz, hogy megemeszd is tobb energia kell, igy amikor megehezel ujra, eheted a kovetkezot. Tobb izelmenyt is ad, mint a puffasztott rizs.
2011. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindketten okosat írtak! Mértékkel kombináljátok a kettőt! Két szelet hungarocell+zöldség (pl két karika paradicsom) majdnem olyan mintha szendvicset ennél, szerintem laktat is. Utána mossatok fogat, vagy mentolos rágó, hogy az éhséget (vagy további éhséget) elvegye.
2011. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!