Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3 hétig mindennap csak 1...

Ha 3 hétig mindennap csak 1 szelet teljes kiőrlésű kenyeret eszek vajasan meg szalámival akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek...
2011. márc. 27. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez a diéta káros. Tudom, hogy most csak az lebeg a szemed előtt, h milyen vékony leszel 3 hét után, és akik ide írnak, mennyire gyengék, te meg milyen erős vagy, és úgyis megcsinálod... Remélem legalább a családod figyel rád annyira, hogy észrevegye, és leállítson, ha tényleg megcsinálod. Bár kétlem. Az éhezés nem jó érzés, egy idő után elviselhetetlen. Tönkreteszed az alapvető anyagcseréd, mint már mások is mondták, és annyit sem ehetsz, mint eddig ettél, hogy stabil legyen a súlyod.

Mellesleg hány kiló/hány centi magas vagy, hogy ennyire drasztikus dolgokon gondolkodsz?

Stella, 170 centihez 45 kilósan már kb anorexiás vagy. Ne butítsd a népet, kérlek, ha már te megölöd magad, nem kell mást is bátorítani rá.

Bár amit ír, igaz, sok folyadék kell, kb 2-2,5 liter víz - nem cukros löttyök. Sok zöldség, gyümölcs, hal, fehér hús, kevés krumpli, kenyér. Mozgás. Én fél hét alatt fogytam így 2 kilót, egészségesen.

2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az előző vagyok.

közben rájöttem, hogy az én módszerem se a legegészségesebb, mivel egy hét alatt elvileg 1 kiló fogyás az egészséges és az nem jön vissza. Bár én az utóbbi napokban soha nem voltam túlságosan éhes.

Szal az a lényeg, hogy egyél 4-5ször keveset.

Sok sikert!

2011. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 28. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!