Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen L-carnitint vegyek?

Milyen L-carnitint vegyek?

Figyelt kérdés

4000 Ft alattit szeretnék venni, és fontos, hogy egy kapszulában legyen 1000 mg l-carnitin.

Ti milyet használtok?


2011. márc. 27. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

ilyet használok én: [link]


ilyet bátyám: [link]


igazából nincs különbség a kettő között,mert bár az első kevesebb L-carnitint tartalmaz, plusz adalékként van benne króm is,ami azért elkel a zsírégetéshez.

Ugyan úgy segített neki is,nekem is:)

Nem utolsó sorban finom!:)

2011. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja még annyit,hogy bár tudom hogy te kapszulát írtál, én csak erről tudok véleményt mondani, meg folyadékként a szervezeted is gyorsabban feldolgozza.
2011. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

A folyadékoson még nem gondolkoztam, mert az kicsit időigényesebb :D De lehet kipróbálom. Viszont a krómosat biztos nem, mert allergiás vagyok a krómra ha a bőrömmel érintkezik (ekcéma), nem tudom mi lenne, ha belsőleg szedném :S

2011. márc. 27. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

upsz, bocsika, még jó hogy tudsz róla,mert ha megveszed, lehet hogy kinyírlak:( :D:D

a www.bodybuilder.hu-n beírod a shop.builder résznél hogy carnitin, és ot tki fog dobni vagy 50 találatot. Részletesen le van írva hogy milyen adagban mennyi L-c. van.

Ha kiválasztottad,biotech USA boltban vedd meg,mert akkor felajánlják hogy írnak neked egy törzsvásárlói kártyát,ha nem,akkor kérd,és úgy automatikusan 10%kal kevesebbet fizetsz :)

2011. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Keresgéltem már, de annyi van, hogy nem tudtam hogy mi merre hány méter.. :P

Rákeresek erre a boltra, köszi :)

2011. márc. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!