Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend fogyáshoz, szerintetek?

Étrend fogyáshoz, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék 4-5kg-tól megszabadulni, koplalás nélkül.


Szerintetek ezzel menne?

Reggeli: 2-3 abonett, sovány margarin, csirkemellsonka, zöldség(saláta, uborka, vagy retek, ha itt van az ideje, stb) / vagy zabkása

Tízórai: 1 alma vagy 1 banán

Ebéd: kevés rizs, sovány csirkemell, zöldség (brokkoli, répa, cékla) / vagy pl. spenótfőzelék liszt nélkül, 1 főtt tojással

Uzsonna: 1 alma / vagy 2 abonett, ua., mint a reggeli

Vacsora: fehérjeturmix fele zsírszegény tejjel, fele vízzel, edzés után (spinning, alacsonyabb pulzusszámmal, vagyis nem szeretnék kardiózni.)


Valami ilyesmire gondoltam, koplalni nem szeretnék. Emellett napi min. két liter tea, cukor nélkül, citromlével, + 1 bögre zöld tea. Cukrot és lisztet szeretném kizárni az étrendemből. Az összeállított étrend nem mindennapos, csak hirtelen most ez jutott eszembe. A nagytányérokat elraktam, helyette a kistányérokat fogom használni és nem fogok kétszer szedni.


Mindennap sétálok 1 órát [na jó, a héten beteg voltam, de meggyógyultam, újra sétálni fogok :) ], és tekerni is fogok kétnaponta, illetve kis súlyokkal súlyzózni.


Szerintetek ez beválhat?


2011. márc. 28. 00:30
 1/4 A kérdező kommentje:
sovány margarin = light margarin, fáradt vagyok már :D
2011. márc. 28. 00:32
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen rendben van
2011. márc. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tökéletes :)
2011. márc. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan étkezem, szerintem is tökéletes:)
2011. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!