Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki napi 5-ször eszik, az...

Aki napi 5-ször eszik, az milyen időközönként eszik?

Figyelt kérdés

Első körben erre szeretnék ráállni, hogy sokszor keveset, és ha ezt már megszoktam, akkor kicsit tudatosabban átalakítani.


De vagy az van, hogy ilyenkor egésznap nassolok tízórai/uzsonna címszó alatt, vagy elfelejtem a tízórait, meg az uzsonnát.


Szóval ti hogy szoktatok rá az ötszöri étkezésre? És milyen időközönként esztek?


2011. márc. 28. 11:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ez volt az első nap, hogy megpróbáltam ötször enni, és ez lett belőle... A napi háromszori kaja amihez szokva vagyok, azzal simán elvagyok, de ez az ötszöri ez folyamatos kajálásra késztet.


Benne volt a kérdésben is:


"De vagy az van, hogy ilyenkor egésznap nassolok tízórai/uzsonna címszó alatt, vagy elfelejtem a tízórait, meg az uzsonnát."


Aki így eszik az hogy szokta ezt meg?

2011. márc. 28. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!