Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kategoria " tapasztalt...

A kategoria " tapasztalt valaszadoitol" szeretnék tanacsot kérni, hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bevallom, most eloszor vagyok ebben a kategoriaban, soha nem fogyokuraztam, a sportot pedig eddig a setak jelentettek a 2 éves csemétemmel, illetve a szobabicaj ( toredelmesen bevallom, leginkabb csak fogasként funkcional, de azért néha-néha rapattanok :).. 171 cm vagyok, 63 kiloval.. Bevallom, terhességem elott 52 kilo voltam, de bevallom, most noiesebbnek érzem magam, de valami miatt egy ideje azon gondolkodom, hogy valtoztassak magamon- nagyon sokat fogyni nem szeretnék, de azt hiszem a mostani tukorképemnél tudnék én csinosabb is lenni.. Mi lenne a legoptimalisabb megoldas? Diéta és mozgas? Gondolom.. Ez esetben mit ajanlanatok? Milyen mozgast, milyen étkezési tervet? Koszonom elore is a valaszaitokat!


2011. márc. 28. 16:35
 1/2 A kérdező kommentje:
* bocsanat, javitom magam, a csemétem ;" csemetém" akart volna lenni..
2011. márc. 28. 16:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem válts életmódot.

Kevesebb szénhidrát, több fehérje, több mozgás. Szerintem nem feltétlen kell fogynod, inkább izmosodnod, többet sportolnod. Min 1 óra naponta!:)

Szobabicajjal úgy a legjobb, ha a 2-3-as (nekem össz. 8 fokozat van) tekersz kb 35 km/h sebességgel.

2011. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!