Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék beiktatni heti 1...

Szeretnék beiktatni heti 1 gyümölcs napot. Melyik napra érdemes időzíteni?

Figyelt kérdés

H-SZ-P van edzés, érdemes akkorra mikor van, vagy akorra mikor épp nincs? Esetleg ott van még a hétvége, de olyankor nehezebb megállni, meg akkor kint vagyok egész nap a szabadban (kutyaiskola) és ahhoz is kell energia.


Mindegy, hogy van aki szerint ez nem jó, nekem szükségem van rá, mert nagyon falánk vagyok, és jó lenne heti egyszer összeszűkíteni a gyomrom. Egyébként a többi napon is figyelek mit eszem, de könnyebb megállni, hogy semmi csak gyümölcs (+esetleg Neera lötty) mint odafigyelni, hogy most akkor pontosan mit ehetek mikor.


A kérdés, hogy melyik napra érdemes ezt beiktatni?


2011. márc. 29. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni h amikor nem csinálsz semmi megerőltetőt.de ahogy érzed h szükség van erre a kúrára,azt is érezni fogod,mikor van rá szükséged.
2011. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!