Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5Hónap alatt 13kg-ot hogyan...

5Hónap alatt 13kg-ot hogyan fogyjak el, mennyit bicajozzak naponta, és mit egyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

kezdd három napos gyümölcsnappal, mely annyiból áll hogy AKÁRMILYEN GYÜMÖLCSÖT AKÁRMENNYIT AKÁRMIKOR ehetsz, csak gyümölcs legye, kerüld a magvakat, és az aszalt gyümölcsöket is csak igazi friss gyümölcs lehet, é minden reggel egy bögre natúr tisztító tea. sokat fogsz alatta pisilni, de nem baj, méregtelenít a szervezeted, kimossa a sok felesleges méreganyagot. akárki akármit mond, ezzel a három nappal az égvilágon semmit sem ártasz a szervezetnek.


a következő heteket nem kell éhezéssel töltened. énis ezt csinálom és nem vagyok éhes mellette különösm, ha meg kopog a szeme, eszek egy kis gyümölcsöt.


reggeli (7-8 óra körül): valamilyen gyümölcs, mindegy mennyi, és hogy milyen.

tízórai: (10 óra körül): barna kenyérből készült szendvics, egy kevés sajttal, sok zöldséggel.

ebéd: amit a suliban adnak, mindegy mi az, megeheted. a menzás kaja olyan kevés, és annyira fel van hígítva, hogy attól aztán nem hízl egy grammot sem. ha nem vagy befizetve fizettesd be magad anyukáddal, mert ott változatos kaját kapsz, és nem sokat, vagyis JÓ ( a finomsága minden suliban más, nálunk finom.)

uzsonna: akármilyen étel, ami nem hizlal, néhány példa:

4-5 szelet extrudált kenyér egy dobot natúr Activiával. VAGY két keményre főtt tojás egy szelet barna kenyérrel, paradicsommal, VAGY egy tál rizs valamilyen zöldséggel, vagy ha nagyon éhes vagy ugyanolyan szendvics mint délelőtt, de ez már annyira nem ajánlott.

innentől kezdve már csak gyümölcsöt egyél. ha nem szeretnél egyhangú gyümölcsöket enni turmixold össze őket, csak vigyázz, cukrot ne tegyél beléjük.

a gyümölcs semmi esetben sem hizlal, a benne lévő "cukor", sem cukor, hanem gyümölcscukor, mely egyáltalán nem hasonlít az általunk ismert cukorra, tehát gyümölcsöt MINDIG szabad enni.


a mozgással kapcsolatban. lassan. fokozatosan emeld a mozgás mennyiségét. én jelenleg ezt csinálom: naponta 2x20 perd Rubint Réka , egy óra futás kevés sétával egybekötve, és ha marad időm egy fél órát-háromnegyed órát biciklizek is. hetente háromszor igazán izzasztó ( :DD ) tesiórán veszek részt, és hetente egyszer másfél órát néptáncolok, és ezen a napon nem futok/tornázok.


a futás a legjobb módszer, nagyon látványosan, és viszonylag gyorsan fogyaszt. ha em bírod 1 óráig fokozatosan emeld a percek számát, mondjuk naponta 5 perccel. ( első nap 15 perccel kezdd)


ez nem éhezés, én ennyi evés mellett nem éhezem, mint ahogy azt mások mondják, nm tudom ők mennyit esznek ha ez koplalás, mert nekem a koplalás az, ha semmit sem eszek, itt meg minenki láthatja mennyit eszem.


a zsíros ételeket, a gyorkajákat, fehér kenyereket, cukrokat, csokikat, csipszeket ne egyél!

na bazinagy nassolási vágyat érzel ne fald fel az édességboltot, egyél aszalt gyümölcsöt (pl a datolya nagyon édes, de ebből se egyél sokat, pár szem elég).

igyál sokat nem mondom hogy igyál 3 litert mert az két másfél literes palack, én meg sose tudok annyit inni, szóval 1 literlt minimum igyál. és ez mindenképp csak víz legyen, esetleg citromos víz. reggelete egy pohár narancslé nem fog megártani. :)

sokan mondják milyen rossz a jojózás, hogy a leadott kilók után rögtön visszahízzák, és ez mégpedig azért van, mert 10-15 kg fogyás után folytatják ugyanazt az étrendet, amit előtte folytattak, így persze hogy visszahízzák. fogyásod után nem kell ditázni, de figyelj hgoy akkor is sok zöldséget, gyümölcsöt egyél ( ezekre rá fogsz szokni, megígérhetem! fogyókúrám elején alig alig ettem egy két gyümölcsöt EGY HÉTEN manapság meg napi 7 narancs 2 banán és 1 alma meg egy tál eper.. meg sok zöldség amolyan alapszükséglet..) sok sikert, és fontos, hogy higgy magadban! ha azt hajtogatos hogy nem sikerül, kövér vagy stb. akkor nem fog de ha POZITÍVAN állsz hozzá, sikerül!!

amúgy hetente-kéthetente 1 kg. az ideális testsúlyvesztés.

2011. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!