Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ilyen borzalmas íze...

Miért van ilyen borzalmas íze a 100%-ban teljes kiörlésű kenyérnek? :S Valami borzalom. Hiaba pakolok ra sajtot, zöldseget, fitness sonkat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

még nem szoktad meg az ízét.

esetleg más fajtát ha kipróbálnál?

2011. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, büszke vagyok azokra akik ezt megtudják enni... Én is azon vagyok, h egészséges életmód, stb. de ez most kiverte nálam a biztosítékot! :)

Ettem más más fajtát is, azokat megtudtam enni ugy ahogy, most probalkoztam egy uj fajtaval, de nagyon durva...

2011. márc. 31. 12:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nem ízlik?Én évek óta ilyen kenyereken élek,semmi bajom velük.
2011. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Melyik fajta volt, ami ennyire sz@r?:-D

(Csak tudjam, milyet ne vegyek)

Én leginkább a Lidl teljes kiőrlésű toast kenyerét szoktam enni, az nekem ízlik.

2011. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
12:42 nekem is nagyon ízlik a lidl-s.
2011. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kerüld azt, ami zacskós, előre szeletelt. Tényleg iszonyúak ráadásul tele vannak adalékkal és tartósítószerrel. Frisset vegyél, az finom. Tényleg jó a Lidl-ben kapható "jó kenyér" márka (asszem ez a neve), de ha igazán jót akarsz, akkor keress egy Lipóti pékséget, és ott vedd. Ott nagy választék van jó minőségű kenyerekből, még ha nem is mind tk. Próbáld ki a tönkölykenyeret, az északi magvast, a rozsos parasztkenyeret és a pur-purt. Ezek közül a pur-pur teljes kiőrl. Összetétel, fotók: [link]

Ha nem megy, ne kezdd a tk-vel azonnal, edd, amiket felsoroltem. Sokkal jobbak, mint a fehérkenyér, tele vannak magokkal, kis adag is laktat.

Ezekre nem mondhatod, hogy rosszak. :)

2011. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert rossz helyen veszed. A jófajta vollkorn kenyerek nem rosszak.
2011. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Húú,bárcsak nálunk lenne ilyen pékség!
2011. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ezeket a kenyereket, de amiben magok is vannak, az egészen jó.
2011. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én Szlovákiában élek, de Lidl van nálunk is, kifogom próbálni :)

Amit most vettem/ettem az egy Mestemacher forgalmazótól van. Nem találtam pont azt amit vettem, de ez nagyon hasonlít hozzá: [link]

2011. márc. 31. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!