Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alternatív alvás-ébrenlé...

Diéta alternatív alvás-ébrenlét ciklussal. Ti hogy osztjátok be az étkezéseket?

Figyelt kérdés
Olvasgatom ezt a sok standard reggel kelünk & este fekszünk étrendet... na de nincs diétázó, aki váltóműszakban dolgozik, éjszakás vagy délutános, vagy napi többször alszik kevesebbet, éjszakai életmódot él, valamilyen alvászavarban szenved, elcsúszott a bioritmusa, vagy simán rendszertelen az életmódja? Ha passzol rád valamelyik, te hogy szoktad megoldani az étkezések előre beosztását? Kíváncsi vagyok :)
2011. ápr. 2. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindig úgy kell megoldani, hogy az első étkezés ébredés után legyen, az utolsó pedig lefekvés előtt kb 3 órával, a nap bármely szakaszában is legyen ez. ha meg valaki naponta többször alszik keveset, akkor se lefekvés előtt kajáljon be.
2011. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajna én is hasonló cipőben járok,kb éjjel 11-12-kor végzek.mivel kimarad a vacsi ezért sajna sokszor muszáj ennem ha hazaérek.ilyenkor csak könnyűt,pl mozzarellát,csirke v pulykafelvágottat,puffasztott rizst/búzát,zöldséget,joghurtot eszem.ez nem túl jó de másképpen nem bírnék aludni az éhségtől.9 körül kelek,délelőtt bőséges reggeli,nálam az ebéd 3-4 körül van.gyakran viszek magammal szendvicset,banánt,zabkekszet,mogyoróféléket,tehát olyasmit amit be lehet kapni akkor is,amikor rohanásban vok.azt gondolom h ilyesmit éjszakai műszak esetén is lehet enni,hiszen neked akkor van szükséged energiára.főtt kaját pedig akkor is nappara kéne hagyni.
2011. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!