Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit változtassak az étrendemen...

Mit változtassak az étrendemen? Így lemegy az a 3 kg?

Figyelt kérdés

157cm/46kg, 15/L vagyok.Jó lenne, ha nőnék még egy pár centit, de szerintem már nem hiszem, hogy fogok.Csak 2-3 kg-ot szeretnék leadni, de az sem baj, ha fél év alatt megy le.Leírom a mai étrendem:

Reggeli:10dkg zsírszegény túró, 1 evőkanál zabpehely, 10g étcsoki(muszáj volt megkóstolnom)

Tízórai nem volt, mert későn keltem.Ebéd:22dkg csirkemell egy negyed tányér teljes kiőrlésű lisztből készült borsófőzelékkel

Uzsonna:7dkg zsírszegény túró, 50g alma

Vacsora:7dkg zsírszegény túró 15 dkg natúr joghurttal+egy paradicsom

Heti 5x járok konditerembe, ma is voltam, de mire elkezdődik a suli, lehet, hogy csak heti 3x fogok járni.

Még annyit, hogy nem baj, ha sok túrót ezsek?Ma mondjuk még nem ettem olyan nagyon sokat, de valamikor napi fél kilót is megeszek..


2011. aug. 11. 18:03
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
egyátalán nem baj ha sok túrót eszel.
2011. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A te szervezetednek semmi szüksége nincs egy fogyókúrára! 46 kilóból hova fogynál 15 évesen?

Mi ez az anorexiadivat mostanában?

Ne fogyózz többet ártasz, mint használsz!!!!

2011. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem ajánlom neked sem a további fogyást. Ha ennyire zavar az alakod, és úgy is ott vagy a terembe akkor kezdj igen intenzíven tömeget növelni. Ha majd felszedtél x kilót és zavar a hasad vagy combod vagy nem tudom mid akkor leszálkásítasz és kész is. A tömeged bár nagyobb lesz, de feszesebb és zsírmentesebb leszel.
2011. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már látszik, hogy járok edzeni, sokkal feszesebb lettem, de elkezdek intenzívebben tömeget növelni, csak kéne egy étrend, mert szerintem magamtól nem tudok összeállítani egy rendes étrendet.
2011. aug. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!