Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogyan sikerült fogynia?...

Kinek hogyan sikerült fogynia? Sokan írjatok (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Nem konkrét diétákra(pl:90napos stb.)vagyok kíváncsi, inkább életmód változtatásokra. Ki miben és mennyit változtatott. Ha vannak olyan étel tippjeitek amelyek nem hizlalnak de finomak arra is kíváncsi lennék. És arra is, hogy ált. mennyit esztek reggelire, ebédre, vacsira és a főétkezések között. Jelenleg 162cm/56kg vagyok


19/L


2011. ápr. 4. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én személyi edzőhöz mentem,ő megmondta mit mikor egyek...stb. 3 hó 21 kg
2011. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát elhiszem hogy hatásos de nekem arra sajnos jelenleg nincs pénzem:S
2011. ápr. 4. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig kenyeret ettem kenyérrel, sütit csokival, utóvacsi akár éjfélkor is. Ez 110 kg-ig ment.

Február óta nem eszem semmilyen édességet, kenyér max graham, de abból is csak 2 szelet és reggelire.

Ebédre általában csirkemellet eszem borsóval és egy kevés krumplival, egy tányérral. A vacsi túró édesítővel, joghurt, esetleg az ebéd kisebb adagban, vagy pufirizs valamivel.

Eddig -15 kg.

2011. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A graham kenyérnél természetesen a toastból 2 szelet. :)

10:24-es

2011. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:) Azt szeretném még kérdezni, hogy a bőröd nem ereszkedett meg hogy ilyen gyorsan fogytál? Mert igaz én 56ról indulok de mégis félek, hogy megereszkedik:S

Még jöhetnek a válaszok!:)

2011. ápr. 5. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem. De nagyon sok súlyból indultam, a -15 szinte semmi. Van még hátra 40.. :(
2011. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)Nem baj kitartás és biztos sikerül! Csak akkor tényleg vigyázz, hogy ne gyorsan mert akkor tuti megereszkedik:S
2011. ápr. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!