Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan valaki itt, akinek...

Van olyan valaki itt, akinek sikerült 1 hónap alatt 10 kg-ot fogynia?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel,hogy egészséges-e vagy sem,hanem,hogy lehetséges-e.Kinek hogy sikerült? Update-tel és napi rendszeres mozgással összejöhet nekem is?

Olyan írjon,aki a kérdésre válaszol,köszi.


2011. jún. 20. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Updateozom és mozgok,de 12 kg 4 hónap alatt ment le.Szerintem nagyon alkat függő,az akinek nincs nagy túlsúlya általában lassabban fogy.De ez egyénektől függ mint irtam.Sok ismerősöm fogyózik de senki nem fogyott 10 kg egy hó alatt.Esetleg 5-öt.
2011. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ügyes vagy :)

Jó,ha 2 hónap alatt megy le az se tragédia,de nekem általában már futással lemegy 5kg. Elszántan még sose kezdtem bele fogyókúrába,hogy a kajákra is odafigyeltem volna.Csütörtökön kezdem és remélem összejön.Norbi épp ma írt nekem,hogy simán lemehet update + mozgás módszerrel ennyi idő alatt. Hiszek neki...aztán majd meglátjuk,hogy igaza volt-e...

2011. jún. 20. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Téged nem az érdekel hogy egészséges avagy sem,ezér erről nemírok,de ha nem akarsz lógó gusztustalan bőrt,akkor ne siessél,egyébként lelehet,szóval tetudod.
2011. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha tornáznék is mindemellett és futnék 20-30 percet?
2011. jún. 20. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Réka szerint napi 20 perc mozgás elég.De persze lehet többet is az nem árthat.:)

Én tegnap 80 percet lenyomtam.

Norbinak van olyan című könyve,hogy "-10kg/hó",esetleg próbáld meg az abban leirt,egy hónapra való kaja mintát enni .

Ja első voltam.:D

2011. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 31kg ment le 5 vagy 6 hónap alatt, de fél éve nem sportoltam és visszajött 1,5kg. :(
2011. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Lehet,hogy megveszem azt a könyvet.

Olyan jó,hogy ilyen elszánt emberek vannak és ilyen sok kgtól szabadultak már meg.Én is ilyen akarok lenni.Hogy vettétek rá magatokat?

2011. jún. 20. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem egyszer sikerült. a nagyrésze vissza is jött. az egy dolog, hogy egészségtelen (tudom, nem érdekel, bár ki tudja, miért nem foglalkozol vele), de zsírból ennyi nem fog lemenni egy hónap alatt akkor se, ha semmit nem eszel és állandóan mozogsz (ami ugye eleve lehetetlen is). max. a mérleg nyugtat meg, hogy lement ennyi, a fele visszajön rögtön, mert csak víz volt, a másik fele meg nemsokára, mert ilyen gyorsan és egészségtelenül ment le. hidd el, ha tartós eredményt akarsz, megéri türelmesnek lenni és jobban odafigyelni. ha jól csinálod, akkor többet itt nem is kérdéseket feltenned, de ha rosszul, akkor mindig kérdezgetni fogod, hogy most miért lóg a bőröm, miért híztam vissza többet mint amennyit lefogytam, miért vagyok zsírosabb mint előtte (mert izmot építettél le) stb. stb.
2011. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy igazad van.Akkor se marad meg a súlyom,ha először leadom gyorsan a nagy részét és utána folytatnám az egészséges életmódot?

Amúgy 6-7 kg elég lenne először,utána majd alakulna,mert szerencsére még nincs 15-20 kg feleslegem csak jó lenne jobban kinézni.

2011. jún. 20. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!