Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok milyen diétás...

Leírnátok milyen diétás ételeket szoktatok enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár napja elhatároztam hogy leadom a feleslegem (167cm magas vagyok és 56 kg). Olvasgattam étrendeket, de mindenhol kb ugyanaz van, nekem unalmasnak tűnik. Ezért kérdezlek titeket, hogy miket szoktatok enni különböző napszakokban.

A másik dolog, hogy szobabicajt használok(20-25perc, eddig csak ennyit bírok), és taposógépet(10perc kb, idővel ezt is növelni akarom), súlyzó, és felülések. Ez elég? Szeretném ha leírnátok a tapasztalaitokat kajákkal, és a mozgásokkal kapcsolatban, még nagyon kezdő vagyok ilyen téren, tehát lehet butának néztek majd, de egyszerűen mindenhogy keresgéltem milyen étrendet kövessek, de nem találok változatosat, ezért kérném, hogy ti írjátok le, hogy miket esztek. Köszönöm szépen. 21/L


2011. ápr. 4. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Te milyen feleslegről beszélsz?


Hogy válaszoljak a kérdésre:

- reggeli: tojásrántotta pirítóssal

- tízórai: 1 alma

- ebéd: menza

- uzsonna: konzerv hal

- vacsora: fehérje turmix

2011. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Hát sajnos van rajtam fölösleg, pl a csipőm felett kibuggyan a nadrágból, a felkarom is vastag, szóval igazából ezeket akarom leadni magamról, tudom nincs helyi zsírégetés, csak zavar nagyon hogy így néz ki ez a 2 terület..
2011. ápr. 4. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

én is most kezdek neki a fogyókúrának, de vigyázz h ne legyen kint a csípőd a hidegben mert azért is "kibuggyanhat".

Amúgy engem is érdekelne ez a téma...:) én is olyan recepteket olvastam eddig amelyek már lejárt lemezek..:( változatosság is kell...

2011. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- csirkemell roston, pulykamell roston, tonhal roston, tonhal sós lében konzerv, párolt és grillezett zöldségek (cukkini, gomba, répa, paprika, paradicsom, patisszon, uborka stb.) Friss gyümölcsökből szinte minden, a banánt nem szoktam túlzásba vinni.

És ennyi... évek óta csak ezeket eszem, halálosan jól elvagyok minden nemű édesség nélkül. Tészta se hiányzik, rizs se...

2011. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajánlok egy könyvet: Kilófaló sütemények. Igaz ebben csak sütik vannak főleg (a végén van egy-két diétás főétel recept). Ezek a sütik tényleg diétásak! Az elején van néhány hasznos tipp is, hogy mit hogyan csinálj.
2011. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! megfogadom őket. és neked, aki ugyanígy próbálkozik diétázással, sok sikert!
2011. ápr. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!