Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a vacsora dolog?

Figyelt kérdés
Mikor kell enni vacsorát és mit? Van ahol azt olvasom, hogy jó ha nem eszünk 6 után van ahol azt, hogy lefekvés előtt nem sokkal még kell valamit enni. Egyszer azt írják, hogy gyümölcsöt,zöldséget,salátát kell enni egyszer pedig azt, hogy fehérjét. Tehát melyik a helyes?:)
2011. ápr. 5. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

A 6 után nem evés hülyeség.

Könnyű vacsorát kell enni, lassú felszívódású szénhidráttal, abból is kevéssel, és lassú felszívódású fehérjét.

Pl. zsírszegény túró almával, vagy mondjuk egy kis roston csirkemell párolt zöldséggel.

2011. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vacsorára fehérje, fehérje, és fehérje :)

Natúr csirke, hal, sovány túró, kefir..., én 6 előtt próbálok vacsizni, lefekvés előtt meg iszom egy fehérje shake-t.


De viszont ez a 6 után nem evészet egy nagy baromság ám, annak ellenére, hogy én is így eszek. de nem korbácsolom meg magam, ha véletlen fél7-7kor vacsorázok.


23l

2011. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most ettem meg épp egy mexikói tonhalsalátát akkor ez most megfelelő?:D Vagy máskor inkább hanyagoljam?
2011. ápr. 5. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
mi van benne? Gondolom tele van fűszerrel, meg még majonézre is tippelnék:P
2011. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy jó diéta alapja, hogy az ember semmilyen kész dolgot nem eszik. Ez a mexikói tonhalsaláta gondolom konzerv... Inkább vegyél sima tonhal sós lében konzervet, és friss salátát, aztán kutyuld össze... az sokkal jobb.
2011. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neem majonéz nem volt:D Igen konzerves de más most nem volt itthon...csak jóval hizlalóbbak:S
2011. ápr. 5. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam nagyon halat enni..tudom hiba:S szóval ez a konzerv csak egyszeri alkalom volt:) Amúgy gyümit vagy zöldséget ettem eddig:)
2011. ápr. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!