Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki 5x étkezik és fogyni vagy...

Aki 5x étkezik és fogyni vagy súlytartani akar, az nem ehet meg egyik étkezésre sem egy sima menüt, nincs többé ebéd a munkatársakkal, vacsora a barátokkal?

Figyelt kérdés
Amit diétát csinálok szétosztja pl. a székelykáposztát, vagy parajt 2-3 étkezésre, holott annyi adagot máskor ebédre szoktam enni, magyarán úgy érzem, nem kérhetek ebédet vagy vacsorát étterembe, mert az 2-3-4x-e egy adagnak az 5 étkezésből. Hisz egy főétel-köret már magában kb 1600-1800 kalória, ha ehez hozzájön leves vagy mondjuk desszert, akkor máris 2500-3000 és ez csak az ebéd vagy vacsora és még 4x kéne enni aznap
2011. szept. 2. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az éttermekben nagyon sok ennivalót adnak "1adagnak". Járhatsz ígyis étterembe, erre való a féladag, sültkrumpli meg ilyenek helyett kérj mellé zöldség köretet vagy salátát. Ha az ember fogyózik, desszertet amúgy sem szokott enni. Viszont ha arra gondolsz, h most évente 4-5ször van egy családi/baráti kajálós ünnep, az szerintem ezen a szinten "kivétel", nem kell pukkadásig enned magad, de egyél, amit jól esik, mert úgysincs olyan sokszor.
2011. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én rendelek ebédet, és figyelek rá, hogy kb. 500 kcal legyen, azt megeszem egybe. Tízóraira és uzsira gyümölcsöt eszem, reggelire és vacsorára szintén 500-500 kalóriát.

Ha étterembe mész, mindig van saláta natúr hússal, az nincs 1800 kcal, ráadsául nem muszáj felzabálni az egészet. Legtöbb helyen elcsomagolják a maradékot, ha kéred. Ha meg nem, még mindig jobb otthagyni, mint hízni tőle. Évente párszor belefér egy normál ebéd, de még a süti is. 1 nap alatt nem lehet meghízni, ahogy lefogyni sem lehet. És a vendéglőnek sem a zabálásról kéne szólni, hanem az ünnepről és a társaságról. Elvileg ennek kéne boldoggá tennie, és nem a fél disznónak, amit kihoznak. Szerintem elég szomorú, ha az ünnep a zabálástól ünnep.

2011. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Néha lehet enni ilyeneket.

Gondolom te sem mindennap akarod ezt.

Én 19kg-ot fogytam eddig,de bizony nálam is voltak családi ebédek,pizzázások,éttermek,sőt még meki is.Én updatezom,de itt is vannak szigorú megkötések ha valaki fogyni akar.Mégis fogytam néha-néha pedig bűnözöm.Tornázz és tartsd be a diétádat,de néha nyugodtan engedd el magad.

2011. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!