Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik olyankor a testemm...

Mi történik olyankor a testemmel amikor kilóban nem megy le de centiben 3-4 cm is?

Figyelt kérdés
Sőt ma 20 dekával több voltam mint múlt héten szombaton.Heti 3x edzek.
2011. ápr. 7. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
"átmegy" izomba, ami jóval sűrűbb, azaz ugyanaz a súly kisebb helyet foglal.
2011. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hú ez jó hír.Akkor nem vágom ki a mérleget.:)De azért kilóból is menni fog ugye?
2011. ápr. 7. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki kedves kérdező,én is örülök.:D hasonló cipőben járunk. Mondjuk a mérlegnek eddig se hittem,csak a tükörnek.:)
2011. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel a kiló, ha az alakod rendben van?
2011. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy fogyózó ember legnagyobb félelme a tükör. mivel a folyamatos változást nem veszi észre, a saját test észlelése nem a külső megjelenés által meghatározott, hanem az ahhoz kapcsolódó érzelmek vezérlik. Vagyis, a félelem, hogy nem fogytak semmit.


A mérleg ezzel szemben (többnyire) objektív.

2011. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mutatott már 64-et is a mérleg, 69-ről indultam. A napokban megint 66 voltam. Bezzeg centiben akkor is kevesebb vagyok:D De érzem/látom az izmosodást magamon, szóval örülök:)
2011. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
utolsó, milyen módszert alkalmazol?
2011. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem is maradj a centinél, ha rendesen sportolsz biztos ,hogy változni fog az alakod. hol lassabban, hol gyorsabban.
2011. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, amikor elkezdtem, inkább felfelé ment a mérleg mutatója(mondjuk digitális:)) Felmérgeltem magam, egy hétig nem álltam rá, utána már volt eredmény. Egy valamit nem értek, azt mondják helyi fogyás nincs, de én csak a combomon és a hátsómon vettem észre a karcsúsodást, a hasam úgy látom maradt. Az is lehet, h ott nem olyan szembetűnő.
2011. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!