Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit adjak enni egy 200 cm 130...

Mit adjak enni egy 200 cm 130 kg fiúnak?

Figyelt kérdés
Van neki pocija, és rengeteg mennyiséget eszik! Nem tudom, mennyi lenne a normális neki? És mit egyen, amivel jól is lakik, egészséges is, és nem hízik tőle?
2008. febr. 9. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egye amit szeret,és sportoljon. Persze a kaját nem árt mértékkel.
2008. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom számít-e mit adsz neki mert egy 200 cm-es gyerek gondolom nem ötéves, megveszi magának a nasikat...


cseréld le a fehérkenyeret teljes kiőrlésűre, főzz neki kevesebbet és lehetőleg kalóriaszegény kajákat zöldséggel, sportoltasd, és próbáld ráébreszteni hogy ez így nem jó, mert ha őt nem érdekli a súlya, akkor nem fog vele törődni. kb 3000 kalóriára van szüksége, de ennél adhatnál neki kevesebbet, mondjuk 2600-at, ettől még fogyhat is. Általában rá van írva a kajákra a kalóriatartalmuk, de neten is vannak táblázatok. A legjobb, ha az egész család életmódot vált, mert ha ő a brokkolit rágcsálja, amíg ti dőzsöltek, az nem fair.

2008. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokjon rá a család a közös túrákra, biciklizzetek sokat. A hegyvidéki séta is csodákat tehet. Én a te helyedben dietetikussal beszélném meg a kajáltatását. Mondjuk a szokásos irányelvek jók lehetnek: sok zöldség, sok természetes rost, sok gyümölcs, sok fehérje, minimális zsír, minimális szénhidrát, a lehető legtöbb mozgás. Ez lehet egy vacsora utáni sétálás is. Vagy úszás, az túlsúly esetén könnyebb is, a felhajtóerő miatt. A TESCO-ban most akciós a lépegetős, sztepper vagy mi a becsületes neve.
2008. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fehérjeszeleteket/sékeket, azaz a napi 3 étkezésből az egyiket fehérjeszeletekre vagy fehérjesékekre cserélni. A fehérje egy szükséges táplálék, ráadásul csökkenti az éhségérzetet. Ajánlom a Nutrilite Positrim termékeket, sőt a Nutrilite életmódprogramot is.
2008. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"A TESCO-ban most akciós a lépegetős, sztepper vagy mi a becsületes neve"


az se rossz, ha táncszőnyegezik az ember, mindenféle boltokban felbukkannak mindenféle TV-hez köthető táncszőnyegek, 5 illetve 4 tappancsosak is, a Westendben 5 tappancsos PUMP névre hallgató táncpad van, én pedig 4 tappancsos DDR névre hallgatót tudok ajánlani végtelensok mennyiségű song-gokkal :)

[link]

2008. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!