Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sport jó egy 12 éves...

Milyen sport jó egy 12 éves fiunak aki fogyni akkar?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves fiu vagyok és már nagyon régóta le akkarok fogyni. Sportra gondoltam, mert más nem igazán való egy gyereknek. Úszni szeretek és a városukban van is egy uszoda csak az nekem egy kicsi komplikált( bocsánat ha nem jól írtam ) lenne. Ha nem tudtok jobbat akkor oda fogok járni de ha tudtok jobbat akkor az jó lenne.
2010. nov. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az úszás az pont jó, de neked miért komplikált?

Más sportok is vannak,pl kosárlabda vagy foci, de én szoktam látni duci labdásokat is, akik már vagy 5 éve sportolnak.

De ez függ attól is hogy mennyit szeretnél leadni.

2010. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát, minden nap kocogj. Ez a legjobb módszer, és egészséges is :)
2010. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ökölvívás.Pont jó korban vagy az elkezdéséhez.A heti 5 edzés,meg nagyon szépen lepucolja rólad a felesleget.
2010. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a judóra, vagy a birkózásra szavazok. Ott kapsz majd rendesen :D ráadásul, jó korban vagy, még akár olimpikon is lehetsz.
2010. nov. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!