Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futásnál elnehezedik a vádlim,...

Futásnál elnehezedik a vádlim, mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 és fél hete kezdtem bele a fogyókúrámban, azóta heti 3x eljárok futni (H, SZ, P) olyan 3km-et (18perc) alkalmanként, illetve szombat vagy vasárnap egy 1.5-2 órás haveri focizás. Viszont amint elkezdek futni mindkét vádlim feszül és mintha sokkal nehezebb lenne, pár méter után már nagyon rossz és meg kell állnom. Gondoltam elmúlik, illetve 4 napot pihentettem, hátha túl erőltettem. De azóta se történt semmi. Szerintetek ez mi lehet?
2011. ápr. 7. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nyújts előtte, és tornázz utána. Én úgy szoktam, hogy kicsi terpeszbe állok, előrehajolok, és szép lassan leteszem a kezem.
2011. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Igen,nem árt előtte a nyújtás,de a hideg izmokat nem szabad nyújtani!Nyújtás előtt ugrálj egy kicsit,csak lazán,esetleg meg is masszírozhatod a vádlidat...és futás után is nyújts legalább 10 percig!:)

2011. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!