Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnam csokkenti az...

Mivel tudnam csokkenti az etel utani vagyamat?

Figyelt kérdés

Sokszor nem vagyok ehes, megis kivanom az etelt. Olyan vagyok mint egy kisgyerek, ha meglatok az uzletben egy csokit, akkor nekem ez kell..es addig nincs nyugtom amig meg nem vettem.Vagy pl. ha itthon van vmi finom kaja akkor hiaba hogy nem vagyok ehes, muszaj ennem. Ha nem eszem meg amit megkivanok akkor pedig.. hogy is mondjam.. olyan idegesseg fog el..vagy nem is tudom..feszultseg.Igy pedig a fogyokurak sem sikerulnek sosem...



Mivel tudnam ezt a fajta etvagyat csokkenteni?

Az etvagycsokkento gyogyszerek tenyleg hatasosak? vagy vmilyen etelkiegeszito?

17/L


2011. ápr. 7. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:
+ hallottam a Hoodia spray-rol ez vajon hatasos lehet?
2011. ápr. 7. 16:18
 2/4 bix ***** válasza:
100%

akaraterőnek hívják... tudom fáj, és könnyebb lenne leszokni a kajáról és a nassolásról mindenféle bogyóval, de minden fejben dől el. ha segít a bogyó akkor életed végéig eszed? mert ha abbahagyod az agyad nem változott semmit, ugyanitt fogsz állni. elhatározod, megcsinálod, harcolsz érte, és szenvedni fogsz. de meglesz az eredménye.


nem akarlak kiábrándítani de az élet minden területén ez fog körbevenni, és nincs mindenre bogyó, előbb utóbb meg kell tanulnod megharcolni azért, amit el akarsz érni sajnos...

2011. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg akaraterő kell az élet minden területén, ahogy itt is. Ha pl. dohányzol, és le kéne szoknod, ott is a "leszoktató ragtapaszokat" fogod használni? Mert akkor nem fog menni. Egyébként szurkolok, főleg azért, mert velem is sokszor volt ez régen, de az életmódváltás után sokkal jobb lett a helyzet. Enni még mindig szeretek, de meg kell tanulni mértéket tartani :)
2011. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekből a kajákból egyél csak egy falatot. Pl.ha csokit veszel vágj le belőle egy falatnyit és nagyon apróra kockázd fel és úgy edd meg darabonként,így tobább tart. A többit pedig add oda anyukádnak,barátodnak,barátnődnek vagy valakinek. Vagy rántotthúsból is csak egy falatot egyél,vagy bármilyen ilyesféle kajából.Így nagyjából kielégülnek az ízek iránti vágyaid és lelkiismeretfurdalásod sincs utánna.
2011. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!