Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja diétázom és mostanáb...

3 hónapja diétázom és mostanában szédülök, különösen akkor amikor hirtelen fel állok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem éhezek, viszont, hirtelen elég sokat fogytam, igaz minden nap keményen tornázom és az étrendemre is nagyon figyelek.
2011. ápr. 7. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a hirtelen fogyás? Mennyi idő alatt, mennyit??
2011. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

3 hónap alatt 19 kiló. De, nem éheztem.

Reggeli:1 gyümis activia+ felvágott, camambert sajt

Ebéd:Húsleves,Sült csirke comb+ sali+öntet

Vacsi:1 joghurt+ valami felvágott.

Néha egy kis nasi, gyümölcs délelőtt.

Ma pl. nassolós napom van. Megettem fél tábla milkát és utána éreztem a szédülést. (Persze nem minden nap eszem csokit, de ha kívánom, annyit eszek, hogy kielégítsem a szervezetem)

2011. ápr. 7. 17:33
 3/5 bix ***** válasza:
lehet alacsony vérnyomás is. majd beáll, de azért megméretném. a szervezetednek nincs szüksége csokira. nem alapvető élelmiszer. az agyadnak van szüksége rá, mert nem tudsz rá nemet mondani, de ez más tészta, ha jól megy a fogyás akkor beleférhet.
2011. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
velem is szokott ilyen lenni, de én nem diétázom, ez tök normális sztem
2011. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Te akkor nem is eszel kenyér féléket?

Jónak tűnik a fogyókúrád, miket szoktál még ebédelni, és milyen felvágottakat eszel?

Gratula fogyáshoz!

2011. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!