Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van különbség, tehát számít ez?

Van különbség, tehát számít ez?

Figyelt kérdés

vasárnap 12 órás buszos út vár rám külföldre. egész nap a buszon, kizárt, hogy ne egyek egész végig, meg hát az ilyen utak ezértjók. hallgatod a zenét, olvasol és zabálsz..

ugye jelenleg fogyókúrázom de nem olyan keményen, csak ilyen egészséges ételek, napi 4-5szeri evés-este 6-7 után már nem eszek, futok ha tudok, módszerrel.


számít a kettő közötti különbség vagy már olyan mindegy?


fehér zsemléből készült szendvics helyett barna zsemléből készült.


csokoládé helyett győri zabfalatok.


csipsz helyett csak gabonából készült müzli (no cukor, ilyen bio tehát nem ezek a cukros vitalis meg ezek..)


cukros üdítőitalokat amúgy sem vinnék, vizet, citromos vizet, sima tejet viszek.


ropi helyett egy csomag mandula és egy csomag mogyoró ( a mogyoró sótlan, a mandula valószínű sós lesz)


mondjuk egy túró rudi ezek mellé, és mondjuk egy perec. tudom hogy a perec fehérkenyér, de most akkor is viszek.


amúgy viszont egész jövőhéten külföldön leszek, és legalább spórolok, ha nem veszek chipset, de csokit muszáj vennem, mivel svájcba megyek és ott ki nem hagyhatom a csokit!! szóval szerintetek ez a buszos út ezekkel az élelmiszerekkel jó, illetve nagyon megárt ha svájcban eszem ilyen drága minőségi svájci csokikat???


2011. ápr. 7. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igenis számít a különbség, vidd csak azokat, amiket felsoroltál :) Viszont a ropi sokkal jobb, mint a mogyoró és a mandula, egy csomag ropi 168 kalória, 100 gramm mogyoró pedig 560... Egy maréknál többet semmiképp nemm szabad belőle enni.


Nyugodtan kóstold meg a svájci csokit, tényleg ne hagyd ki, de azért természetesen ne falj fel naponta több táblát :D És amikor hazaérsz, folytasd ugyanúgy a fogyókúrát, pár hét alatt lemegy, ha esetleg magadra szedsz valamit (bár próbálj mértéket tartani). Jó szórakozást! :)

2011. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én ha ilyen alkalmam lenne hogy külföldi különlegességeket kóstolhatok tuti letojnám a fogyókúrát, hisz ki tudja mikor adatik meg legközelebb :) aztán ha hazajönnék visszatérne a normál kerékvágás. 1 hét nem a világ
2011. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
vigyél gyümölcsöt is
2011. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is letojnám és otthon folytatnám:D

Svájcban szerintem egész nap csokin élnék:DD

2011. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!