Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges étrend összeállítás...

Egészséges étrend összeállítására kérnék segítséget. Mit mikor egyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvasgatok már itt egy ideje, próbálom összeszedni az infókat. Szeretnék magamnak egy táblázatba étrendet összeállítani, azt vettem észre, hogy csak így tudom magam kontrollálni. Az érdekelne, hogy a nap melyik szakaszában mit érdemes ennem. Különböző helyeken ellentmondásos válaszokat találtam, így most kicsit el vagyok veszve.

Szeretnék egészséges életmódra váltani, eddig se voltam az a hamburgerzabáló, de azért nem volt éppen mintaétrendem.

Szóval hogy van ez? Fehérjét vagy szénhidrátok, este vagy reggel?

Emellett persze mozogni is fogok, de nálam inkább az evés része az ami rizikósabb, ha nincs előttem hogy mit ehetek még ma akkor sokszor elszalad velem a ló.


2011. ápr. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

itt nézz körül! jobban jársz! sok sikert!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=142&kere..

2011. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel a kategóriával eddig nem találkoztam :)
2011. ápr. 8. 17:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár ahogy olvasgatom őket, nagyrészt testépítős speckó étrendek.
2011. ápr. 8. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

jaja! de sport mozgás-egyéb kérdésekben használgasd a keresőt! [link]

itt megtalálod az alapokat,ki kell számolni nagyjából miből mennyi kell,mellette kocogás és sikered lesz!

bármilyen sovány hús,hal,tojás,rizs megfelel zöldségekkel!

a fogyókúra kategória egy sz@r! ha valami nem világos írj ki sport-egyéb-be egy kérdést és hasznos válaszokat kapsz!

sok sikert

2011. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2011. ápr. 8. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
oh,igazán nincs mit! :)
2011. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!