Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak cukorfüggőség...

Mit csináljak cukorfüggőség ellen? Te mit tennél/tettél?

Figyelt kérdés
Tökéletesen illenek rám a tünetek. Ebben a fél órában 2 tábla csokit tömtem magamba, és még ennék: DD nagyon egészségtelen, a hízásról már nem is beszélve. Légyszi adjatok tippeket:(
2011. ápr. 9. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Dobd ki MOST, ami otthon van, egy utcai kukába. Ne tarts otthon édességet. Az első pár nap húzós, de ha a vércukorszinted normalizálódik, nem ingadozik, jobb lesz.

Egyél gyümölcsöt, vagy natúr joghurtot mézzel és gyümölccsel turmixolva.

Én kólafüggő vagyok, tudom, mit érzel. Most sincs itthon, de bármit megtennék egy pohár kóláért! :) Ha elcsábulok egy boltban, mindig a legkisebbet veszem, és csak 1 db-ot.

2011. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Azt csináld, hogy ne egyél cukrot. Csak ez működik.

Tedd le, mint a cigit szokás, és tarts ki, mert elmúlik a szénhidrát-éhség.

De ne csapd be magad azzal, hogy egy kis darab csoki, vagy egy kis keksz, mert így nem lesz eredménye.

2011. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem egyszerű az biztos...nekem volt,hogy napi 7tábla csokit megettem és akkor a limonádéról és teáról ne is beszéljünk...egy grammot nem híztam és a vércukrom sem mozdulot semerre de egy idő után nagyon megijedtem mikor összeszámoltam h mit és mennyit eszek...akkor leszoktam...rágó is csak cukormentes,se cukor se pékáru de valami borzalmas volt 2nap után...kb a közfalat lekapartam volna félkézzel úgy szenvedtem....de aztán 1év múlva nagyjából elmúlt...ez volt 2éve...most megint kezdek visszaszokni...úgyh neaggódj,nem fogsz egyedül szenvedni...a natúr joghurt összevágott gyümölccsel rengeteget segít...már 2 napja azt eszek és egész jólvagyok...DE! olvass a candidáról...ő is csinálhat ilyet,mert kb cukron él...a candida diétába még nem mertem belefogni mert lelkileg egyelőre nem érzem hogy annyira erős lennék,de az lesz a következő...
2011. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

nem vagy cukorfüggő, egyszerűen csak bebeszéled magadnak, és minnél több édeset ekzdesz el kívánni csak hogy bebizonyítsd magadnak hogy te mégpedig cukorfüggő vagy. minden édességevést a "cukorfüggőségednek" könyvelsz el, nem pedig a mohóságodnak, és így olyan mintha " nem tudom mit tenni cukorfüggő vagyok"


ne egyél cukrot. csokit stb.. csomómű dolog van benne, ráadsul teljesen hizlal...


egyél gyümölcsöt..

ha meg így sem sikerül akkor meg nincs semmi önuralmad és akaraterőd, gyenge vagy...

2011. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, mielőtt hülyeségeket beszélsz, olvasd el a neten, mitől alakul ki cukorfüggőség. Attól, hogy a megevett cukor hatással van az inzulinra meg a vércukorra. Maradjunk annyiban, hogy nem bebeszéli a kérdező.
2011. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!