Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend így egészséges?...

Ez az étrend így egészséges? Kb hány kalória (amelyik részeit nem tudom)?

Figyelt kérdés

× Reggeli: 2 szál virsli (200kcal?) + párolt zöldséget (nem tudom, hány gramm - nem tudom, mennyi kalória... :/ azt tudom, hogy nem sok, de érdekelne...?) + 1 paprikát (20kcal?)

× Ebéd: 1 tányér répás leves, kevés tésztával. 1 szelet párolt hal, nem tudom hány gramm... :/ + párolt zöldség, szintén nem tudom, hány gramm... :D Bocs. Remélem nem vagyok kiakasztó. De egy olyan átlagos tányérral, amit egy átlagos nő eszik. Kb csak el lehet képzelni. Ez így kb 300kcal?

× Délután ettem egy banánt (100kcal) általában almát szoktam, ez az első eset, hogy banánt. A változatosság kedvéért. Máskor almát fogok.

× Este ettem 70-80 gramm túrót (160 kcal) + 1 almát (30kcal) + 8-10 szelet csirkesonkát. Na ez az, amit sehol sem találok, hogy mennyi kalória. :/


Ez egy átlagos napom. Kb. 1100 kcal, nem? Ez így jó? Tudom, hogy 1200-1400 kcal az átlagos szükséglet, de nem sokkal ettem ennél többet eddig sem, nem érzem kevésnek... Bubimentes ásványvizet iszom.

Emellett kétnaponta bicajozok 1,5 órát, ma nem ez a nap volt, sétáltam 2 órát tempósabban.


És az mekkora gond, hogy ma étkezések között becsúszott még 4 db joghurtot (400kcal)? :S Tudom, nem kellett volna, általában csak 1et, max néha 2t eszem naponta.


172/67/L


2011. ápr. 9. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:

azt hiszem, több kalória mindez, és sok. :S

légyszi, válaszoljatok... :(

2011. ápr. 9. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:

100 gramm virsli kb-250kcal

párolt zöldség-attól függ, ha kukorica és borsó is volt benne akkor egy picit több mintha csak répa, brokkoli és karfiol volt, ezt nem lehet megtippelni nem tudjuk mik voltak a zöldségek

zöldpaprika 100gramm kb 20-30kcal

sárgarépa 100gramm kb 35-40kcal

száraztészta 100gramm kb 350-400kcal

milyen hal? sok fajta van

párolt zöldsék-megint milyen zöldség volt benne?

csirkemell 100gramm kb 100-120kcal

joghurt 100gramm 60-70kcal

2011. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi. :)

a zöldségköretben amúgy minden volt, borsó, kukorica, karfiol, brokkoli, répa.

a hal meg asszem heck volt. bár túl nagy különbség nincsen közöttük. azt tudom, hogy a heck 100 grammja 90 kcal, de nem tudom, egy szelet kb hány gramm... ^^ csak úgy tippelve, kb 100?

2011. ápr. 9. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ezzel segítek, én pangasius filét szoktam enni, és az 1 kg-s zacskóban átlag 5 szelet óriási hal van. De a hekk asszem kisebb szelet szokott lenni, szóval gondolom 100-150 dkg lehetett.


Milyen joghurtot eszel? Egyél zsírszegény joghurtot, ha eddig nem azt ettél, illetve próbáld ki hogy a natúr joghurtba magad teszel friss vagy aszalt gyümölcsöt, de csak egy picit. Egészségesebb, változatos, és finom.


Sok sikert!

2011. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!