Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 gramm muzliben majdnem...

100 gramm muzliben majdnem 500 kaloria van, miert mondjak hogy egeszseges?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak az a müzli egészséges, ami hozzáadott cukrot nem tartalmaz, vagyis a natúr.
2011. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem eszel meg egyszerre 10 dkg, max a felét. energiát ad a szervezetednek és nem esik le 2 perc alatt a vércukorszinted, így jól bírod a strapát ebédig. (az eredeti müzliről beszélek, cukor nélkül tk gabonából, aszalt gyümikkel stb)
2011. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert az, hogy valami egészséges és az, hogy magas a kalóriatartalma, köszönő viszonyban sincsenek egymással.

Azt pedig senki nem mondja, hogy a müzli nem hizlal :)

2011. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Krisz85 ***** válasza:

Nem a kalóriatartalma miatt lesz egy étel egészséges vagy nem, hanem:


-tartalmaz-e adalékot, vagy sem, pl. természetes formában megtalálható-e a természetben, pl a zöldségek igen, a rizs igen,a kristálycukor és a kóla nem..... ezért ezkeet nem is úgy dolozza fel a szervezeted mint kéne, könnyebben csinál belőlük zsírt természetesen.



Ha a műzli zabpehely alapú és aszalt gyümölccsel van tele akkor jó, ha viszont ilyen dedó helyhek chocapick meg ilyen extrudált felfújt pelyhekről beszélünk akkor mintha kólát ennél kb......

2011. jan. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

az aszalt gyümölcsös is tartalmaz minimális cukrot!

Am én azzal fogytam 20 kg-t

Igaz,hogy én beteg vagyok.

60kg-ról 40-re!

2011. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de megkérdezhetem, hogy az utolsó hozzászóló hogy fogyott ennyit ezzel az étellel? Milyen mennyiségben, és milyen fajta műzlit fogyasztott? Nem mintha műzli-diétát terveznék, szimpla kíváncsiságból kérdezem.
2011. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert ha csak ezeket ette, igencsak egyoldalú lehetett az a bizonyos diéta....
2011. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen egyoldalú volt,mert csak azt ettem!

1 bögre 0,3% tejjel minden nap

2011. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egy bögrényit a tej, vagy a műzli mennyiségére értetted? Műzliből kb hány grmmot fogyasztottál?
2011. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Engem az bosszant hogy ott van a Nestle fitnessz,ugyebar azt a celt szolgalja hogy fitt legyel,de ha en reggelire megeszek 50 grammot es egy dl tejet(igy irja a dobozon) biztos kiugrik a szemem az ehsegtol ra ot percre...
2011. jan. 7. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!