Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghatáso...

Szerintetek melyik a leghatásosabb fogyókúrás módszer?

Figyelt kérdés

Szóval 176 centi vagyok és 75 kiló. A doki szerint kövér vagyok. Szeretnék lefogyni legalább 10 kilót. Járok futni, meg tornázom is mellette. Gyógyszert nem szeretnék szedni, viszont a koplalás már megfordult a fejemben. Fogalamam sincs, hogy mit csináljak... :S

18/L


2011. ápr. 11. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy a doki azt mondta kövér vagy, vagy legalábbis nem így. Ha meg igen jó nagy marha. Nem hiszem, hogy kövér vagy, max pár plussz kiló, az még messze áll a kövérségtől.
2011. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dokid van. Én is pont ekkora vagyok, és ennyi kiló mint Te. És nem vagyok kövér, egyáltalán. 40-42-es ruhákat hordok. Igaz, én már sjanos nem 18 vagyok... :)


A koplalásnak nincs semmi értelme. Hagyd el a cukros, zsíros ételeket, édességeket az étrendedből. Naponta 5x egyél keveset, és sok-sok víz egész nap! Ha nem szeretsz mozogni, sportolni, akkor napi egy óra séta legalább legyen meg!! Ha szereted, akkor biciklizés, kocogás, hetente legalább 3x 30 percig.

2011. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

170cm és 94 kg voltam.

Most 81 vagyok.

Havonta 4kg-t fogyok, úgy hogy mindent eszek, csak kevesebbet!!!!Nem koplalok, az az 1400-1500kcal mindig megvan, de nem esek kétségben ha véletlen 1600ra jön ki:)))

Sokszor fogytam már le 62kg-ra és mindig jóval többet hiztam vissza.

Rá kellett jönnöm hogy nem fogyóznom kell, hanem életmódot váltani. Lassan becsempészni a mindennapjaimba a mozgást, és kevesebbet enni.

Lassú folyamat, de mindig tele vagyok energiával, végre 23 évesen rendszeres lett a menstruációm, nem vagyok éhes, és van kedvem kimozdulni itthonról.

Még hosszú út áll előttem, de a mozgásnak köszönhetően már most is csak 70-75kgnak néznek, ami nagyon jól esik.

Bárcsak hamarább is rájöttem volna erre, hogy nem kell sietni....és talán akkor a melleimet sem viselte volna meg a fogyás. De előre nézek és ha elérem a 65-68kg-t megköszönöm Rubint Rékának és megcsináltatom a melleimet, ennyit megérdemlek.

Szóval ennyi a titka az egésznek.

2011. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A koplalástól csak meghízol (nézz utána, mi az a jojó).

Tényleg van rajtad vagy 10 kiló, de annyira nem vagy kövér, hogy gyógyszerrel mérgezd magad.

A eleget mozogsz, a táplálkozásoddal lehet baj. Ha leírnád, mit szoktál enni reggelire, ebédre, vacsorára és közben, az többet mondana. Mit és mennyit iszol?

2011. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb módszer, ha egyszerre csak apró lépéseket, változtatásokat teszel az életmódodban:

[link]

Hosszú távon sokkal sikeresebb lehetsz így, mint bármely gyors diétával.

2011. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettetek! :)
2011. ápr. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!