Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb módszer?

Mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, segítene-e valaki egy remek kis életmódváltásban. Mármint nekem van ötletem, de nem tudom jó lesz-e így :)

Nem hiszek a tartós fogyókúrában és szerintem életmódot kellene váltsak, hogy újra jól érezzem magam a bőrömben.

Szeretek minden gyümölcsöt és zöldséget (kivéve a tököt) úgyhogy nem hiszem hogy nehéz lesz.

Leírom én mire gondoltam, és ha mégse tudtok segíteni, majd megoldom magam :)

Hétfőnként konditerembe mennék, hogy legyen némi izmom.

Kedden jógáznék, hogy legyen lelki erőm, és frissüljek, meg úgymond pihenjek.

Szerdán kardio edzések (futás, egyebek) hogy zsírt égessek, és az erőnlétemet és a kitartásomat erősítsem.

Csütörtökön szintén jógáznék.

Pénteken pihennék egy napot, és azt csinálok amihez kedvem van.

Szombaton elmennék futni, vagy ha lesz valamennyi pénzem szaunázni.

Vasárnap jóga.

Ételek szempontjából, a fehér húst és a zöldségeket részesíteném előnyben, és este 6-7 után nem ennék. Kenyér adagom 70%-áról lemondok, és kerülöm a telített zsírokban gazdag ételeket.

Na? jó az elképzelésem? Vagy valakinek van még valami ötlete?

10 kiló súlyfeleslegem van. 19/lány


2010. márc. 14. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
önhánytatással gyorsan lemegy csak rá lehet szokni
2010. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat nem kérek, se anorexiás se bulimiás nem akarok lenni. Ha másnak is ilyet tanácsolsz, akkor nem érhetsz valami sokat emberként. Miért jó neked ha más beteg lesz miattad?
2010. márc. 14. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jónak tűnik, kezdd el nyugodtan!


Közben figyeld magad, mi az, amit akár életed végéig be tudsz vállani, mi az, amit nem. Eszerint kialakíthatod a saját, személyre szabott életmódodat. Sok sikert hozzá:)!

2010. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez nagyon jól hangzik! De nekem ezek közül kevés megvalósítható mivel kis városban élek. Én is sok hülye fogyit kipróbáltam már.. a koplalástól kezdve..szóval minden hülyeséget és egy év után de legalább rájöttem, hogy itt életmódváltás a megoldás. Most nagyon jól érzem magam a bőrömben és még többet fogok fogyni ha így folytatom. Lényeg szerintem is az egészséges táplálkozás, jelenleg naponta egy szelet barna kenyeret eszem, ebédre mindig levest és vacsorára tulajdonképpen azt amit itthon másodikra esznek. De az anyukám egészségesen főz, hetente legalább 4X vmilyen zöldség alapú kaját eszem. Ha netán szénhidrát akkor kevesebbet szedek, mondjuk fél adag. És a lényeg, hogy mértékkel mindent lehet. Hetente kétszer édességet is szoktam enni, de most jelenleg csak egyszer. Hetente háromszor reggeli után egy kocka csokit, hogy ne menjen le a cukorszintem. Amúgy egyebet édesítővel szoktam, zöld teát vagy a kakaót (heti 4X a kakaó). Napközbe gyümölcsöt eszem. kb 6 db almát egy nap, vagy narancs.

Heti 4x futni szoktam, a többi napon pedig tornászok.

Így tovább, csak gratulálni tudok a tervedhez, én két hete kezdtem komolyabban venni ezt és már kezdtem alakulni, s a lényeg, hogy nem éhezem. Szerintem neked is sikered lesz. A nyár elejére szép formánk lesz:) 17/L

2010. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos a többi komment:D biztos vagyok benne hogy neked is sikeres lesz (utolsó kommentelő) Remélem tényleg beválik. Köszönöm a válaszokat eddig!
2010. márc. 14. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól közelíted meg a dolgokat. Jó, hogy a lelki erőre is hangsúlyt fektetsz,ez legalább olyan fontos, mint a kardio edzés. Én annyit változtatnék, hogy minden reggelemet egy rövid meditációval indítanám, melynek középpontjában a célom lenne. A fogyás szempontjából inkább a kardiót részesíteném előnyben, szóval hétfőn is azt csinálnám. Majd később váltanám fel kondizásra, mikor lement a súlyfelesleg.
2010. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem hangzik rosszul. Én is sokat változtattam az életemen. Azzal kiegészíteném, hogy én mindent ugyanúgy eszek, mint korábban csak kevesebbet. Így nem vonok meg magamtól semmit. Sosem merek kétszer egyik fogásból sem. Egyszerre rápakolom azt az ételmennyiséget a tányéromra amit meg fogok enni. Bevallom legtöbbször mikor végzek az evéssel még éhes vagyok, de arra gondolok éhenhallni nem fogok. Szerencsére nem vagyok édesszájú, így ha rajtam múlna nem lenne otthon sosem kristálycukor. De ha persze a 'női napokon', amikor kicsit másként működik a szervezet, megadom neki azt amit akar, és ha az egy tábla csokoládé egy ültő helyemben, hát legyen. De leszámítva ezt, nem szeretem a csokoládét. NE NASSOLJ!!!

..és én nagyon elene vagyok annak, hogy a fő étkezések után desszertet eszünk. Igyál sok vizet, minden órában egy pohárral, ami ha jól belegondolunk nem sok. És ha egy olyan heted van amikor nincs kedved igazán semmihez és belefáradtál az egész életmódválásba,menj el szaunázni! Sok sikert!

2010. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!