Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan koplal (ta) tok;...

Hogyan koplal (ta) tok; Megérte? Hatás, következmény? Hogy nézett ki egy napotok?

Figyelt kérdés

Egy előadást készítek, felmérés szintjén érdekelne, ki, mit és hogyan csinált?

Előre is köszönöm!!


2009. márc. 1. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Én koplalok már egy ideje, de nem akárhogy. Nem eszek rendes kaját, szinte csak csokin és kekszeken élek, meg egyéb édességeken. Ha meg jobban megéheznék iszok egy kólát és elmúlik. Tudom hogy hülyeség, de nekem bevállt, már csak 45 kiló vagyok, amíg rendesen ettem 52-55kg között voltam. Eddig rossz oldalát nem látom ennek a fajta étkezésnek...
2009. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Okos vagy, ülj le, egyes...


Majd mikor kihullik a fogacskád, meg a hiányos fehérjebeviteltől elsorvadnak az izmaid, és nem tudsz felállni, illetve egy szívizom gyulladással fekszel egy intenzíven, és szép sárgás-zöld a színed, akkor már szép vékony leszel, csak nem dug meg a kutya sem...


Akkor majd látod a hátrányát... Idióta.

2009. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
NEm koplalok azt csak a hülyék szoktak. Én diétázom. PSMF. Ezt a testépítők használják, ha utánaolvasol ennél egészségesebb szerintem biztosan nincsen.
2009. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én magam -bár testépítek- a cél nem a testépítés. Így pl nem érdekel, hogy a testzsír százalékom 3-5 esetleg 15 százalék. Ellenben a súlyom a magasságomhoz mérten tökéletes, a felépítésem optimális, és -mivel cukorbeteg vagyok- nagyon figyelek az állandó és egyenletes rostbevitelre, megfelelő mennyiségű szénhidrátra, (egyszerű- és összetett-) fehérjére, vitaminokra. És mivel a vérképem tökéletes, az egészségem normális állapotú, ezért én azt mondom, hogy a legjobb fogyás az edzés. Munka nélkül nincs valódi lehetőség fogyni. Mikor még nem voltam cukorbeteg, a súlyom a magasságomhoz képest meglehetősen "férfias" volt... 183 centihez voltam 92 kiló. Pocak, és apás kinézet. Próbáltam én mindent: Savanyúkáposzta, paradicsomlé, ilyen olyan tabletták... De nem tettem bele munkát, mert az a legegyszerűbb. Aztán mikor cukorbeteg lettem, elkezdtem futni, és edzeni, és most van kocka hasam, valóban férfias alsó és felső testem, de nem vagyok olyan eres izmos. Nem is célom a minnél nagyobb tömeg elérése. Most vagyok 87 kg, és ez így jó. És direkt, és elvből nem teszek magamba keratint, meg más növelőket, fokozókat, és nem eszek semmi különlegeset. Mikor viszont a tányérra pakol nekem a párom, és túl soknak látom, megkérdezem, hogy így vagyok jobb, így büszkébb rám, hogy 33 évesen jól nézek ki, vagy úgy, ahogy voltam? Nos azóta nincs rántott hús, és egy gramm sültkrupli sem. De ha kimegyek anyámékhoz (akik szerint a zsírt azért kell a kajába tenni, mert "úgy finombabb") eszek rendesen. Itthon is eszek rendesen, de vigyázok, hogy mindig csak annyit, amennyi elég. 2 éve nem voltam olyan tele, hogy bennem legyen az a "szétpukkanok-érzés". És nekem ez így jó. Evés de ésszel a jó. Okos diéta ok. Koplalás... néhány hónap és hízni fogsz, meglátod...
2009. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly szerelmi bánat miatt nem ettem 3 hétig csak ilyen napi 1-2 almát de nem is kívántam mást, a testvére mitatott velem ilyen cukro löttyöket...a melleim lefogytak és lógtak, kedvetlen voltam(nem csak a szakítás miatt), fáradt voltam két lépés után, szóval nem igen érte meg, pedig fogytam 12 kilót, és végképp nem érte meg mert 20at híztam vissza amivel azóta is szenvedek...
2009. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anorexiás voltam,volt olyan nap hogy egész nap csak vizet ittam,ez azért nem volt olyan gyakran.A kezdetekben kb ilyen volt:5 db szűzteakeksz,1db narancs,1 nagyon pici zsírszegény túró,2 db paradicsom.És rengeteget sportoltam.Következmények:hajhullás,megálltam a növésben (még tini vagyok),azóta se nőttem meg,lement az a maradék mellem is,gyenge,fáradt voltam,elmaradt a mensesem,még most is sokat betegeskedek,refluxos vagyok,szívritmuszavar.Nem,nem érte meg,nagyon nem,buta és felelőtlen voltam,most már bánom mert nagyon nehéz kigyógyulni.Az is lehet h NEM LEHET TÖBBÉ GYEREKEM:(((.A Butaságom miatt.NEM ÉRI MEG semmiképpen!!!Remélem tényleg csak a felmérés miatt csinálod,és nem azért h ötletet meríts.Ne akarjátok tönkre tenni magatokat.
2009. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!