Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak a tojásfehérjét jó...

Ha csak a tojásfehérjét jó enni, mit csináltok a sárgájával?

Figyelt kérdés
Mert persze jól hangzik, hogy az sokkal kevesebb kalória van a fehérjében, de ha most azt mondjátok, hogy szépen mindig kidobjátok a sárgáját, meghalok... Egy idő után tiszta pazarlás egy kajának mindig kidobni a felét. :/
2011. ápr. 11. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig de, kidobom. Bár csak heti 1x eszek tojást.
2011. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megeszem a sárgáját is. Napi két tojásba nem haltam még bele, és nem is híztam meg tőle.
2011. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pff,jó nagy hülyeség kidobni.egy tojás nem több mint 70 kcal;) erről ennyit nagytudásuak.De persze pazaroljatok nyugodtan:D
2011. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne kidobni,a család valamelyik tagja megeheti...vagy a szomszéd...végső esetben a cica...vagy kutya...
2011. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

2 tojástól nem lakok jól, viszont nem akarom 7 tojássárgájával az egekbe dobni a koleszterinemet. ;)

A kutya, cica nem eszi meg, erről ennyit.

2011. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon válogatós kutyá(i)d és cicá(i)d van(nak).:D

A mieink megeszik.

2011. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legújabb álláspont szerint a táplálékkal bevitt koleszterinnek gyakorlatilag semmi köze nincs a vér koleszterinszintjéhez. Szóval aki ettől félve pazarolja az ételt, az nyugodtan megeheti mostantól a sárgáját is.
2011. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én általában,ha a család többi tagjának tojásos ételeket csinálok (bundáskenyér tojásos nokedli stb.), akkor több sárgáját használok fel, és a fehérjét magamnak elkészítem.

Sajnos, ha főtt tojást csinálok, azt maximum a rakott krumpliba tudom belerakni, a többit a kutyusok eszik meg.

De nekem saját csirkéim vannak, így könnyebben odaadom a kutyusnak, mintha fizetnem kellene a tojásért.

2011. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én külön megsütöm a kutyának és beledarabolom a szokásos kajájába
2011. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tojás csökkenti a koleszterint nem növeli ti barmok a sárgája tele van hasznos tápanyagokkal ,pff de a sok "hozzáértő"
2011. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!