Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4hét alatt hogyan lehet...

4hét alatt hogyan lehet leadni 3 kilót?

Figyelt kérdés

170cm 66kg vagyok

eldöntöttem hogy szép lassan leadok 10 kilót..

két hete kocogok 40-45 percet de csak heti 3szor max 4szer

ha minden nap mennék kocogni sikerülne leadni azt a 3 kg-t?

emelett kevesebbet eszek persze........


2009. márc. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 3kb/4 hét egy jó és tartható arány. Az elején nem fogsz egyből ennyit leadni, mert idő kell ameddig a szervezeted átáll. De a napi 40-45 perc kocogás és a megváltozott étrend meg fogja hozni a várt eredményt.
2009. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
66 kg-ból szeretnél 10 kg-ot leadni? Az 56 kg nagyon kevés a 170 cm-hez! Szerintem ideális a súlyod,ha mindenképpen fogyni szeretnél 4-5 kilónál semmiképpen ne többet!
2009. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Én most nem fikázni szeretném az elöttem szólókat. De annyit hogy nem mindenki úgy van hogy x magasság és y kg ami átlagos. De sokan nem látják azt ogy emellet lehet az embernek nagy a hasa( onnan tudom hogy én is pont így vagyok csak 172 csm) és ez zavarja az embert. Most nem fikázni akartam csak mondani hogy nem mindig az ideális testsúly az ami szép az emberen.
2009. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17.02-s vagyok. Teljesen jogosnak tartom, amit mondasz, de akkor is sok 10 kilót leadni szerintem, ha csak bizonyos részeid nem tetszenek ahhoz pedig nem főleg fogyókúra hanem sokkal inkább mozgás kell célspecifikusan.
2009. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!