Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kitaláltam egy saját sütit,...

Kitaláltam egy saját sütit, extra diétás, alig hízlal, nagyon finom, és írtó egészséges. Kb mennyi kcal lehet benne?

Figyelt kérdés
4db tojásfehérjét habbá verni, 3,5 ek porrá zuzott teljes kiörlésű zabpehely, reszelt alma , méz , öszzekeverjük, és pici olajon megsütjük a "tésztát" mintha palacsinta lenne. Aztán visszintesen kettévágjuk és beletöltjük a krémet: 1 zsírszegény joghurt összeturmixolva valami gyümölcsel, most mondjuk... szederrel. beletöltjük. Viszza teszük rá a a felső"réteget" ( amit ugye levágtunk) és a tetejére is teszünk hasonló krémet mondjuk málnásat, és megszorjuk egy kevés fahéjjal. Mint a torát lehet vágni. kivncsi vagyok körülbbelül ( hozzávetőlegesen) mennyi kcal lehet benne ? (ötleteket is szivesen elfogadok még a sütim fejlesztéséhez)
2009. aug. 10. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért a mézzel óvatosan. De amúgy jó ötlet bár a zsírszegény joghurt sem túl jó mert attól szénhidrát lehet benne sok :D. Lehet hülyeséget kérdek de egy zabpehely, hogyan lehet teljes kiőrlésű? Inkább tiszta zabpehelyt használj ami nem tartalmaz se cukrot. Tehát a végén kiderül nem is olyan diétás de persze sokkal jobb mint egy sima süti. Egyed nyugodtan de azért óvatosan. :D Sajnos ötleteket nem tudok adni mert nem értek az ilyenekhez de szerintem gondolkozz inkább sós sütikben akkor máris kiesik a joghurt és a méz, alma lehetne pl kesernyés vmi zöld aztán rá egy kis borsot csilit + kevés sajtot :D.

18/f

2009. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a méz ből izlés szerint, ki mennyit szeretne, és a zabpehelyben pedig nincs cukor. és a Joghurt amit én hazsnálok ( Aldiban vagy Lidlben kapható) 0,1 % zsírtartalommal rendelkezik szóval az sem rosz arány :p
2009. aug. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!