Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyástól változtak a...

A fogyástól változtak a cicijeim. Mit csináljak, hogy ne menjen le több onnan, és hogy ne veszítse el a formáját?

Figyelt kérdés
Elkeztem napi szinten, rendszeresen spirtolni, figyelek az étkezésemre. Az utobbi kb. 2-3 hétben. Örülök, mert már többen megjegyezték, hogy látszik rajtam, hogy elkeztem sportolni, meg hogy fogytam, aminek persze örülök.. de a cicimet is kisebbnek látom. Mit csináljak, hogy ne fogyjak onnan?? amugy se nagy, de igy, ha már most látom rajta, hogy más lett..... vagy hogy erősíthetném, hogy ne veszítse el az alakját a fogyástól??
2011. ápr. 14. 20:14
 1/10 A kérdező kommentje:
*sportolni
2011. ápr. 14. 20:15
 2/10 anonim ***** válasza:
sajnos semmit.
2011. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmit?? nincs semmijen gyakorlat, amivel erősíthetném aa mellizmaimat,meg feszesíthetném a cicim?? semmi krém se lenne jó?
2011. ápr. 14. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Inkább legyen kicsi cici-vékony derékkal,mint egy úszógumis derék-nagy mellekkel.

Nézz utána a macrolane injekciónak,ha nagyon aggaszt.

2011. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos velem ugyanez a helyzet, és szerintem nem csak mi vagyunk így vele...


Ha fogysz, akkor egyenletesen fogysz mindenhonnan, ebbe a cicik is beletartoznak, de egyetértek azzal, hogy inkább kisebb cicik de formásabb alak és feszes idomok, mint nagy fenék-nagy cicik.


Mellizom erősítő gyakorlat pl.: lefekszel a hátadra és oldalra kinyújtott karokkal 1-1,5 kilós súlyzókat emelgetsz.

De nagyon sok ilyen gyakorlat van, keress rá google-ben vagy youtube-on!

2011. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne fogyjál többet.A férfiaknak jobban tetszik a nagy mell nagy fenékkel plusz kilókkal mint fordítva.
2011. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat..

és köszi, rá keresek majd!


igazából a hasamból szeretnék fogyni, meg akkor már mindenem formálódik, és már ment is le rólam, és nem szeretém abba hagyni. akkor már inkább erősítem az izmaimat... eddig se volt nagy cicim... az injekció meg ezek nem jók, fiatal vagyok..

2011. ápr. 16. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is épp ezen parázom. És ami még szarabb, a pasim is, aki nem akarja, hogy lefogyjak (pedig nálam ez egészség kérdés már, nem néhány párnácskáról van szó). Folyton mondogatja, hogy ő szereti a nagy seggem, meg a nagy mellem.


Mondju engem az speciel nem érdekel, ha pici, de legalább ne nézzen ki üres tejeszacskónak, hanem akkor legyen formás, feszes. Ha valaki tud rá valamit íjra meg plíz!

2011. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy átkos dolog, mert pont onnan fogy könnyen, ahonnan nem kéne és onnan nehezen, ahonnan leginkább kéne. A mellben sok a zsírszövet, azért fogy könnyen.
2011. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TOMAtm ***** válasza:

szilikon a barátod xD

viccen kívül,nemigazán tudsz tenni ellene,sajnos.marad a sok és rendszeres folyadékpótlás(napi min 4 liter) mert az kötődik a cicikben leghamarabb.az ilyen kenegesd mézzel stb nem ér semmit.

2011. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!