Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fószózok és félek hogy a sok...

Fószózok és félek hogy a sok fogyástól megnyulik bőröm és lógo, gusztustalan lessz. Szerintetek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok .nagyon sok plussz kiló van rajtam..elkezdtem fogyózni. 3 hét alatt lement 9 kg...sportolok(görkori.bicigli.séta) drasztikusan megváltoztattam az étrendemet is. kenyeret nem eszek. csak barna kenyeret de at is nagyon keveset (max napi 1 szelet). Cukrot nem eszek csak édesítőszert. vacsorára csak salátát és azt is 6 óra előtt.

De attól félek hogy a sok fogyástól meg fog nyúlni a bőrőm:S:S

Mi a véleményetek?


2011. máj. 4. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mértékletesen kell fogyni, ha nem akarod, hogy meglátszódjon a bőrödön. A heti 0,5-1 kg fogyás az optimális. Igyál sok folyadékot, az segít, és ne legyen ennyire drasztikus a fogyókúra, inkább szépen lassan :)
2011. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :) nem akartam én ennyire drasztikusan csak így sikerült. :)
2011. máj. 4. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked abban mi a logikus, hogy a fogyástól nyúlik a bőr? Ha felfújsz egy lufit mikor nyúlik, ha fújod bele a levegőt, vagy ha kiengeded??? A nyúlás akkor következik be, ha hízol. Tehát ezen már túl vagy. Bárki bármit mondd, ha már elszakadt a bőröd itt-ott - ezt nyilván látod - akkor az már sosem lesz olyan, mint előtte. De még mindig egészségesebb ha valakinek kicsit lóg a bőre és normális súlyban van, mintha kövér.
2011. máj. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt én nagyon jól tudom..-.- de vannak ismerőseim akik ugyanígy túlsúlyal szenvedtek lefogytak és nagyon szép feszes attól függetlenül a bőrük.... de én azt kérdeztem h a HIRTELEN leadott puszkilóktól plötyedt lessz e a bőrőm...:S
2011. máj. 5. 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Állítólag segít, ha minden másnap 25 felülést végzel, nem tudom hogyan segít, de túlzásba nem szabad vinni, mert a felülés nem fogyaszt, hanem izmosít. Szal állítólag kétnaponta 25 az segít ezen a problémán, persze a fogyókúra alatt, és nem az után
2011. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12.20 ez butaság.
2011. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)..
2011. máj. 5. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
1hét/kg fogyást tervezz be max, és akkor a bőröd is regenerálódik, főleg ebben a kórban. persze normális kaja, és vitamin ellátás mellett. Hirtelen fogyástól lehet hosszabb távú bőrnyúlás, kinek hogy. :)
2011. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

elég ergyán csináltad, ezért nem 14 éves lányok döntenek a saját étrendjükről, hanem a szüleik. fogyáskor szálkásító étrendet követünk, megfelelő fehérjeellátottságról gindoskodunk, napi 5-6 étkezést tartunk mondjuk reggel 8-tól este 8-ig vagy amíg ébren vagy ugye.

emellett annyi kalóriadeficitet hagyunk, hogy heti 1 kg tömeget veszítsünk, mert így van esély zsírból fogyni. heti 3kg tömegvesztés eleinte víz, utána zsír és izomszövet. méghozzá elég kellemetlen arányban. így nem meglepő, ha a bőr megynyúlt marad, hiszen jóval kevesebb izom lesz alatta.

szálkásító étrend mellett meg ajánlott a súlyzós edzés.

2011. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A bőre nem nyúlni fog, esetleg nem tud a fogyásával azonosan visszábbhúzódni, ergi hiába fogy le, a bőre lötyögni fog rajta.

Győzike is így járt ;D

De ezt később szerintem ki lehet javítani, szóval ha eglszségesen élsz és nem koplalsz, nem lehet baj.

2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!