Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbizok, de jön a húsvét és...

Norbizok, de jön a húsvét és a nagyik sütik a jó kis sütiket. Ha egy-2 nap bűnözök az még nem gond? Főleg, ha délelőtt?

Figyelt kérdés
Vagy nagyon bekavarok vele?
2011. ápr. 15. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a fogyókúra, amibe nem fér bele húsvétkor, karácsonykor és a szülinapodot 2 szelet sütemény, az véleményem szerint úgyis hatástalan lesz, mert megvonáson alapszik, aminek az eredménye minden esetbe jojó.

Egyáltalán nem kavarsz be vele, persze nem mindegy, mennyit bűnözöl. Ha süteményt reggelizel, de nem egy tepsivel, az belefér. Ha egész nap a hűtőhöz rohangálsz, az nem fér bele.

2011. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szia!en is az update szerint etkezem es Rekara tornazok!szerintem nem nagy baj ha bunozol mivel Norbi is mondja hogy egyszer egy heten erezd jol magad, bulizz,(ezt o irja igy) szerintem ha eszel sutit mindenkepp merekkel egyel es tenyleg csak delelott.egyebkent megkerdezhetem hogy mennyi ideje csinalod az update-t es sikerult e mar fogynod vele?nekem 1 honap alatt 3 kg ment le.
2011. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem belefér!

főleg, hogy saját magadért csinálod az egészet, senki nem siettet! az élet túl rövid ahhoz hogy ne élvezd, ne érezd jól magad, és az a 2 nap amikor a családoddal lehetsz, minden pénzt megér! nyugodtan egyél meg 2 szelet süteményt, és ha "bűntudatod" van miatta, akkor menjetek el a családdal sétálni egyet a közeli rétre, szedjetek virágot, játszatok a kutyával, érezzétek jól magatokat, hisz ez az ünnep is a családról kell hogy szóljon, nem arról, hogy megettél 2 szelet sütit, és ezért rosszul érzed magad!

2011. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még csak egy hete csinálom.Legalább 30kg-tól szeretnék megszabadulni,de igy cukrászként nagyon nehéz.
2011. ápr. 15. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ekkora feleslegtől akarsz megszabadulni akkor cukrászként könnyedén tudsz update sütiket csinálni amiket isteni finoman el lehet készíteni és eheted bűntudat nélkül. Én máris nem bűnöztél. Amúgy az update egy életmód,és nem fogyókúra, vagyis minden belefér csak ésszel kell csinálni.
2011. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minimárbéres kétgyerek cukrász nem igazán bírja megvenni az 2400ft/kg-os norbis lisztet,sajnos:(
2011. ápr. 17. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy az update életmódot választod még nem kell ekkora dolgokra gondolni, bár a "liszt" 890 Ft és keverve a BL 55-el 1,5 kg lisztet kapsz, szerinem ha csinálsz zabkorpából piskótát, csokiba mártod majd kókuszreszelékbe, nem kerül többi mint a cukros változat. Vagy bármilyen fagyasztott gyümölcsös, pudingos krémmel lehet isteni sütit varázsolni, vagy kakaós-korpás piskóta, túróskrém, rá a narancsos szörpből készült réteg és kész a mirinda szelet. Csak egy kis fantázia kell hozzá. Egyébként a 30 kg nem kevés, és talán megéri nem bűnözni.De ez persze az én véleményem.
2011. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
masodik valaszolo vagyok.en Angliaban elek es ezert nem tudom megvenni az update lisztet es a tobbi dolgot .en zabpehellyel,zabkorpaval oldom meg ha neha neha megkivanok egy kis sutit.vannak a neten receptek.en azt hiszem h a hoxa.hu-n szoktam nezni a receptek kozott az Update fogyokuras etelek cimszo alatt.a legtobb suti recept csak zabkorpat vagy zabpelyhet kivan es ezek ha jol tudom otthon is elerheto aron vannak.
2011. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!