Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kg-ot akarok lefogyni....

5 kg-ot akarok lefogyni. Mennyit fussak, mit ne egyek és milyen tornagyakorlatokat csináljak még?

Figyelt kérdés

nagy a fenekem és a combom, úgy gondolom,hogy a futás elég jó módszer ezeknek nagyságán csökkenteni (sőt, a hasamból is adnék le)

mivel nem izmosodás, hanem fogyás a célom,ezért fehérjéket és szénhidrátokat (?) mellőznöm kéne az étrendemből. segítenétek,mik azok az ételek, amikben ez nagy mennyiségben megtalálható?


mennyit fussak(idő) és milyen időközönként?

tanulást edzés előttre vagy utánra érdemesebb beiktatni?


2011. ápr. 15. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden masnap 50 perc kocogas. Feherjet egyel,mert annelkul a zsir nem tavozik. Este csak feherjet

ehetsz.

2011. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ajánlanék az elöttem hozzászóló tippjéhez 1 extrát, ami hatásos is..


Szal azt az 50percet oszd be, ezen azt értem, hogy ne azt csináld hogy 50percet 1 tempóban lefutod ..

Hanem kezdd el egy laza kocogással az 1. 10percben, aztán kicsit gyorsíts, szal kb 10percenként gyorsíts.

Ja és 1 olyan technikát se felejts ki, hogy futsz a járdán, és vannak mondjuk villanypóznák, csináld azt hogy 2 villanypóznáig kocogsz, a 3.-tól a 4.-ig sprint, utána elölröl, vagy hasonló, lehet fa is, csak a villanypózna kivan mérve hosszra egymástól!

2011. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2011. ápr. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!