Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy abszolút nem...

Tudom hogy abszolút nem fogyókúrás/egészséges volt a mai napom, csak kiváncsiságból, hány kcal-ra tippelitek?

Figyelt kérdés

Szóval reggel ettem egy karalábét és egy narancsot.

Aztán dél felé betoltam 3 madártej szeletet (cukrászdaira átszámítva kb. 4 :D)

Napközbe csipegettem egy kis zsírjában kisült bacon szalonnát, de max 1/4 maréknyi.

4 körül 2 púpos tányérnyi juhtúrós sztrapacskát füstölt csülökkel(zsírjában kisütve) meg lilahagymával

aztán 6 felé 2 szelet dobostortát (cukrászdai mérettel kb. 3)


Hány kcal lehet ez? És mennyit hízhatok tőle? Nagyon gáz ha még holnap is eszek egy kis sztrapacskát meg sütit? :$ Bár mostmár év végéig kb minden hétvége ilyesmi lesz -.- Mindegy, egyszer élünk, adjunk az élvezeteknek :D


2010. nov. 20. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

csak csorog a nyálam..ne tedd ezt velem!! :D

amugy igy van élvezd az életet(élet apró örömeit :) )

2010. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)) Szivesen áthívnálak hozzánk, van bőven még! Nagy család előnye.. :D
2010. nov. 20. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szeretnék a család része lenni :)

am h-h ez lesz minden hétvégén?

am fogyozol?

(elsö vagyok)

2010. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
tényleg kakaó mániás vagy te is*...? :) am én lennék az az "anorexiás liba":p
2010. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
akkor ugy láttom nem leszünk család tagok ( :( )
2010. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hm? kakaó mánia? :O ez honnan jött?

amúgy én szimplán "jó étel" mániás vagyok :)

ja és azért ilyenek a hétvégék mert a családban a szüli/névnapok pont most halmozódnak fel, minden hétvégére jut egy (vagy hogy egybe 2 is) aztán meg itt a karácsony :)

2010. nov. 20. 23:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

fúúú, juhtúrós sztrapi nyamíííí =D

Hát, az biztos hogy nem fogyókúrás, de max. 2500 kcalra tippelném, annál biztos nem több szerintem.

Azt javaslom, hogy járj el heti 2x-3x futni meg úszni, amelyikhez jobban van kedved, esetleg szobabicikli. Kész =D

Lehet, hogy fog feljönni, de úgyis jön a tél, legalább nem fogsz fázni =D majd tavasszal leadod, de addig is mozogj vmit, ha zavar =D

2010. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
sztrapacskaaaaaaaaaa!!!:D
2010. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

bizony bizony sztrapacskaa :D úgy látom nem csak én vagyok nagy kedvelője itt!

köszi a számítást, ez így bele is fér így néhanapján :) amúgy igaz, én is így vagyok vele, hogy úgyis itt a tél, ilyenkor nem "bűn" kicsit felszedni.. úgyse mutogatom magam a strandon :D majd tavasszal előkapom a bringám ;) szerintem sokaknak jót tenne ha tudnának kicsit felszabadultabban étkezni.. na mindegy, ahány ház annyi szokás :)

2010. nov. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!