Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit egyek, hogy 54 kilósan...

Timido kérdése:

Mennyit egyek, hogy 54 kilósan ne hízzak?

Figyelt kérdés

Fogyóztam, és sikerült lefogynom, de az az igazság, hogy 78 kiló voltam, és olyan nehéz kimérni, hogy mennyi az ideális kajamennyiség amit ennem kéne. Levesből hány merőkanál... ilyenek. Mert akkoriban vagy 4 merőkanál levest ettem, meg másodikból is rengeteget, de már 1 merőkanál leves, meg egy kicsi másodiktól is kipukkadok. ez normális?

Kiskoromba amikor kis vékony lány voltam (mert amugy depresszió miatt híztam meg, most már hogy kiegyensúlyozottabb vagyok, le is ment az a plusz) na szóval kiskoromba emlékszem, mindig mondták, hogy annyit eszek mint egy beteg madár, meg mint egy kiscica, de én emlékszem, hogy nekem az a porció épp tökéletes volt. Most akkor amit eszek, az nem kórosan kevés, csak az ami az én szervezetemnek tökéletes?

Neharagudjatok a bugyuta kérdésemért, de 3 évig voltam elhízott, elfelejtettem már, miből hogy ettem azelőtt. :) Szerencsére a falásrohamaim és a kaja utáni vágyaim is megszüntek ahogy kigyúgyultam, így most nemtudom, hogy normális-e hogy ilyen keveset eszek.


2011. ápr. 17. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális, hisz fogytál, így a gyomrod is összeszükült hogy kevesebbet eszel/ettél, és ehhez szokott hozzá a szervezeted ..

Egyél napról napra többet és többször, így idő után "kibővül" a gyomrod és többet kíván és sürübben!

Így az anyagcseréd is gyorsabb lesz, de valszeg mielött gyorsabb lesz, fogsz hizni pár kilót ..

Ezt hogy megakadályozd, edzéssel tartsd kordában, avagy sportolj!

2011. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SPORTOLÁS ÉS EGYÉL NORMÁLISAN
2011. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!