Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 évesen miként lehetne...

19 évesen miként lehetne szépen leadni (nem gyorsan, ráérek) pár kilót?

Figyelt kérdés

Helló, 19 éves vagyok 180cm 79kg-al. Úgy 2-3 évvel ezelőttig rendszeresen sportoltam, hobbi szinten fociztam és 'komolyabban' (ilyen iskolák közti versenyek szinten) rövid-hosszútávú futóversenyekre jártam, viszont ez az utóbbi időben megszűnt. Akkoriban körülbelül 10 kilóval kevesebbet nyomtam, viszont ez a 10 kiló egy éve felkerült a megritkult testmozgásnak köszönhetően (ráuntam az egészre egy picit + érettségi egyetem elkezdődött..) Viszont ez most kicsit már kezd zavarni, mert kezd látványos lenni a súlyfelesleg. A legnagyobb problémám, hogy a felesleg nagy részre pocakra ment ami azért nyáron ciki lesz így tenni szeretnék ellene valamit.

A kérdésem konkrétan az lenne, hogy ilyen sima itthon felülés-fekvőtámaszozás-lejárni futni pár naponta, valamint vannak itthon ilyen kisebb 5-10kilós súlyzóim, szóval ezek elegek-e és ha igen miként lenne a legjobb edzenem ha a fő célom a felesleg leadása. Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 17. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!