Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon büszke voltam...

Ma nagyon büszke voltam magamra, hogy nem faltam fel mindent (? )

Figyelt kérdés
ettem reggelire rojásrántottát hagymával, barnakenyérrel és paradicsommal, és ittam egy bögre kakót, de ahogy hazaértem megláttam az asztalán egy rakás sültkrumplit, eg rántott karfiolt és rántott hústelőstzör csak megettem egy zsem krumolit, úgy gondoltam elég is, de aztán eldöntöttem, hogy meg, elegítem és egy kicsit eszek. Aha, befaltam az egészet, ketchuppal. Iszonyú bűntudatom van, mit csináljak? :S nem is azzal van gond, hogy ettem, hanem amit ettem. :S 15L
2011. ápr. 18. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj szilvásgombócot, az jó lesz, azt szeretem :D
2011. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem. A kérdésben azt írod, hogy nem ettél meg mindent, és büszke vagy magadra, a kifejtésben meg azt, hogy mindent benyomtál és bűntudatod van.


Mi is van?

2011. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Büszke is lehetsz magadra. Ügyes vagy.
2011. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy durván túlsúlyos, akkor egészségedre. Ha meg túlsúlyos vagy, úgyis mindegy.
2011. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
büszke volta, aztán hazaértem és felfaltam az eészet, és bűntudatom van miatta.
2011. ápr. 18. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ok, és mi a kérdés?


Lehet is bűntudatod. Azt ne várd, hogy ezt itt eloszlatjuk neked. Ha fogyni akarsz, akkor ez nem fér bele.


Bár bűntudat helyett inkább irány futni fél órát, szépen süt a nap, ledolgozol valamennyi kalóriát belőle és a bűntudatod is elmúlik!

2011. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!