Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a képek alapján,...

Mit gondolsz a képek alapján, hány kiló lehetek? Min kéne még "javítani" úgymond, és hány kilót kéne leadni körülbelül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 18. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nincsenek rajtad izmok és legalább 30% a testzsírod.

Ebből adódik a válaszom.Szedjél fel pár kiló izmot,aztán csökkentsd le a testzsírod 18-20%ra.

2011. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63,5 kg vagy,és kb 3,5kg-ot kellene leadnod.
2011. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
65-70 kiló simán vagy,derekad semmi,a melltartó alatt meg rendesen zsíros a hátad is.Van min javítani,elsősorban azokon a részeken amiket írtam.
2011. ápr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 68 kiló vagy. A derekadon kellene főleg javítani, mert nagyon a hasadra hízol. Mozogj többet, egyél jobb kajákat.
2011. ápr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek.Hiába tudom,hogy segíteni akartok,eléggé rosszul érintett az a komment,ahol a válaszadó azt mondta,hogy a jövőben el fogok hízni.Neki szeretném üzenni,hogy az utóbbi 4 hónapban 15 kilót fogytam.

Különben igaz,hogy én mindig a hasamra híztam.Ez a legproblémásabb terület a testemen.

2011. ápr. 19. 06:59
 16/22 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy fogyjon a derekáról: na, ez sajnos nem úgy megy! Egyrészt nincs helyi fogyás, másrészt aki genetikailag ilyen alkattal van megáldva, hiába lesz 50kg, akkor sem lesz dereka! Ezt sajnos magamról tudom, persze az tény és való, hogy lehet formálni, de igazán nőies sztem soha nem lesz - ahogy én sem! :-(

Kérdező, kicsit sok a 15kg 4 hónap alatt... Vigyázz a bőrödre, mert gondolom fiatal vagy, de ha kinyúlik, azon aztán nem segít semmi, csak a szike!!!

2011. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, lányok, ne drámázzatok már ennyit!

Angelina Jolie is "vonalzó alkat", ehhez képest párszor megválasztották a világ legszebb nőjének.

Ez a forma nagyon szép és nőies tud lenni, ha kiemelik az előnyös részeket, és formálják egy kicsit: izmos, hamar vékonyodó karok, lábak. Nem a derekat kell hangsúlyozni, és kész.


Nekem meg a derekamról megy le először, és soha az életben nem lesz olyan vékony lábam, hogy felvehessek egy rövidnadrágot vagy miniszoknyát. Nem hordok ilyet, és kész, ez van.


Kedves Kérdező!


Gratula a 15 kilós fogyáshoz!!

Azon ne sértődj meg, hogy a jövőben el fogsz hízni, ugyanis ekkora súlyvesztés után szokott bekövetkezni a jojó: visszajön helyette 25, ha visszatérsz a régi étkezéshez.

Két dolgot tehetsz ellene: legalább hetente kétszer állj mérlegre! A súlyfelesleg nem egyik napról a másikra jön fel, ezt te is tudod. Rendszeres súlyellenőrzéssel és egészséges önkritikával megúszhatod.


A másik, a legfontosabb, és mindenki ezt mondja: izmosodnod kell!! Sokat fogytál, de izomból is vesztettél rendesen! Ennek egyenes következménye, hogy még lassabb lett az anyagcseréd, ami a fogyókúra miatt már amúgy is takarékon van. Minél több valakin az izom, annál jobb az anyagcseréje, mivel egy kiló zsír kevesebb kalóriát éget el alapjáraton, mint egy kiló izom. Viszont nagyobb a térfogata.

Egy kis alakformáló torna, akár otthon DVD-re (Béres Alexandra, Rubint Réka, Czanik Balázs, akárki, ízlés szerint, de a legjobb, ha váltogatod, és többet is kipróbálsz), és nem lesz semmi probléma az alakoddal! Ha már nem fogysz többet (kilóban) akkor is látványos javulást érhetsz el a bikiniszezonra!


Ne add fel, és ne keseredj el!

Ügyes vagy, hogy ennyit fogytál!

2011. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én írtam hogy el fogsz hízni. hát akkor gratulálok a fogyásodhoz, ennek fényében nyilván nem mondtam volna ezt de mivel nem írtad ezért nem tudhattam. akkor így tovább egy kis testedzés és lemegy az a maradék is, illetve feszesedni fogsz. de ha nem írsz információt akkor könnyű ezt hinni, nem csak én mondtam volna ezt.
2011. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, ne akarj tovább fogyni! Csak arra figyelj, hogy ne is hízz!
2011. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy kövér. Mozogj sokat (bár, ha ilyen sokat fogytál, akkor gondolom eddig is megvolt), de szerintem fogyóznod már nem kell, csak egészségesen enni. Nem tudom, hány kiló lehetsz, sosem voltam jó ilyen tippelésekben, de szerintem a "se nem kövér, se nem sovány" kategóriába esel. :)
2011. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!