Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire sok a 10 dkg zabpehe...

Reggelire sok a 10 dkg zabpehely, bővebben alább!?

Figyelt kérdés
10 dkg zabpelyhet szoktam enni reggelire, de kitapasztaltam, hogy akkor a legjobb állagú, ha 6 dl tejben főzöm fel sok fahéjjal :) A lényeg, hogy kevesebb tejjel nem jó, felvesz simán 6 dl tejet. Ez sok reggelre? 360 kcal + 270 kcal a tej.
2011. ápr. 21. 11:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek ennek a tejsavó proteinnek :)
2011. ápr. 21. 12:03
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

Az a jó hír, hogy ha elkezdenéd végre igazán komolyan venni a fogyókúrát, hamar adnál le súlyt, mert sok szemét kaját eszel, amik mellőzése gyors és látványos eredményt fog produkálni; s ha igazán odafigyelsz, akkor elsősorban nem izomból fog menni a fogyás, hanem többnyire zsírból.

Mint már korábban írtam, étkezz napi LEGALÁBB ötször, kis adagokat. A következőket felejtsd el: TK rozskenyér, csirkemellsonka, puffasztott búza.

Naponta kb 1500 kcal-t fogyassz, ebből fehérje legyen 2-3 g/testsúlykilogramm, és ez nem vicc. Hogy ez jaj-de-sok? Végülis fogyni akarsz! Igen, ha komolyan gondolod, és eredményt akarsz elérni, akkor kezdd el használni a tápanyagtáblázatot! A szénhidrát napi mennyisége kb 1 g / testsúlykilogramm legyen, a többi kimaradt kalória mehet zsírból, ez kb 40-50 g zsír lesz összesen, javaslom a lenmagolajat (nem sütésre, csak úgy az üvegből egy kanálnyit felhörpinteni), és az olajos magvakat.

Szénhidrátforrások: zab, rizs, zöldségek. Fogyókúra alatt felejtős a gyümölcs. Néha becsúszhat egy zöldalma, de nem pluszba, hanem a napi kcal mennyiségbe beleszámolva.

Meg fogsz lepődni, hogy a tojássárga milyen kcal-bomba. Elég neked a fehérje, abból lehet több is!

Cuppanj rá a csirkemellre (nem sonkára, hanem a hentesnél kapható igazi húsra), ezt megfelelő bevonatú edényben zsiradék nélkül lehet sütni, a legjobb fehérjeforrás!

Vacsorára ne fogyassz szénhidrátot. Én zsírszegény túrót keverek el 2-3 kanál natúr szójajoghurttal, és rá diót szórok. Lehet fahéjjal, édesítővel ízesíteni, mehet bele kevés citromlé, reszelt citromhéj.

Pakolj magadra némi izmot súlyzós edzéssel!!! Ne félj, nem leszel tőle drabál, én sem lettem az, hanem eszméletlen mennyiségű bókot kapok, hogy micsoda alakom lett! Ugyanannyi kiló vagyok, mint te, de kevesebb rajtam a zsír.

Ha nekiállsz, és rászánod magad, komoly és nagy eredményt fogsz elérni!


Hidd el, tapasztalatból beszélek. 74 kg-ról indultam, és rájöttem, hogy ha igazán eredményt akarok látni, akkor érdemes komolyan vennem a melót.

Ezt az oldalt kezdd el tanulmányozni, érdemes: [link]

2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akinek már a tk. rozskenyér,csirkemellsonka és a gyümölcs sem jó, ott valami nem okés ...
2011. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a válaszokat!
2011. ápr. 21. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!